Lampa uliczna LED 160W 20800lm 130lm/W Samsung LED - Dimm 1-10V / PWM - VT-160ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis







Lampa uliczna LED VT-160ST o mocy 160W to wysokiej klasy model skonstruowany na markowych komponentach. Prezentowaną lampę cechuje bardzo duża skuteczność świetlna która wynosi 130lm/W. Obudowa wykonana została z odlewanego ciśnieniowo aluminium, pokrytego powłoką malarską w szarym kolorze oraz hartowanego szkła. Na końcu lampy zamontowany jest uchwyt montażowy z możliwością regulacji oprawy w zakresie 30° - uchwyt może zostać zamontowany w dwóch płaszczyznach (pionowej lub poziomej).
W lampie ulicznej zastosowano markowe diody LED SMD 3030 firmy Samsung. Komora zamknięta jest płaskim kloszem z wandaloodpornego szkła hartowanego o odporności udarowej IK08 i szczelności IP65. Wyposażona jest również w dyfuzory o asymetrycznym kącie rozsyłu światła 150°x80° (typ III-M). Lampa uliczna LED VT-160ST posiada także zabezpieczenia przeciwprzepięciowe do 10kV.
Istotną cechą wyróżniającą ten model jest zamontowany programowalny zasilacz firmy Inventronics - umożliwiający między innymi sterowanie jasnością oprawy przez system PWM (Pulse-Width Modulation) lub napięciowo 0-10V. Opcjonalnie istnieje możliwość sterowania lampą za pomocą systemu DALI - przy zastosowaniu dodatkowego drivera LED o kodzie SKU 548.
Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 5 letni okres gwarancyjny.
Zwiększona ochrona przepięciowa lampy ulicznej LED

- Wysoka skuteczność świetlna wynosząca 130lm/W
- Markowe diody LED SMD Samsung 3030
- Wysoka jakość korpusu lampy ulicznej LED (wykonany ze stopu aluminium ADC12)
- Markowy profesjonalny driver LED firmy Inventronics
- Możliwość sterowania jasnością poprzez system PWM lub 0-10V
- Zakres sterownia jasnością 10%-100%
- Radiator z odlewu ciśnieniowego o dobrej przewodności cieplnej
- Hartowane szkło z soczewką PC, która umożliwia precyzyjną dystrybucję światła
- Asymetryczny kąt dystrybucji światła 150°x80°(typ III-M)
- Łatwe otwieranie lampy ulicznej LED poprzez wygodny zatrzaskowe zapięcie
- Automatyczne odłączanie napięcia w oprawie przy otwarciu komory zasilacza
- Możliwość regulacji położenia lampy w zakresie 30°
- Śruby na zewnętrznej stronie lampy wykonane ze stali nierdzewnej
- Komora zamknięta płaskim kloszem z wandaloodpornego szkła hartowanego o odporności udarowej IK08 i szczelności IP65
- Możliwość sterownia poprzez system Dali - (funkcjonalność dostępna przy zakupie dodatkowego drivera LED)
- 5 letnia gwarancja
W pełni regulowany uchwyt lampy ulicznej LED

Wysoki współczynnik ochrony mechanicznej IK08

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 175-265V AC |
| Temperatura barwy światła | biała neutralna (4000K) |
| Moc znamionowa | 160W |
| Skuteczność świetlna | 130 lm/W |
| Źródło światła | diody LED SMD 3030 (Samsung) |
| Znamionowy strumień świetlny | 20800 lm |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | tak - 10KV |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 70 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0,9 |
| Nominalny kąt promieniowania | asymetryczny 150° x 80° |
| Możliwość ściemniania / sterowania | tak - system PWM lub 0-10V (opcjonalnie DALi przy zastosowaniu dedykowanego drivera LED) |
| Zakres sterowania jasnością | 10% - 100% |
| Materiał obudowy korpusu | odlew stopu aluminium (ADC12) |
| Materiał dyfuzora | hartowane szkło z soczewką PC |
| Materiał elementów montażowych | stal nierdzewna |
| Kolor obudowy | szary |
| Stopnień ochronności - szczelność | IP65 |
| Stopień ochronności - odporność na uderzenia | IK08 |
| Regulacja położenia oprawy | tak - (zakres regulacji wynosi 30°) |
| Klasa izolacji | II |
| Marka zasilacza | Inventronics |
| Czas rozświetlania (60% / 90%) | < 2 s |
| Znamionowa trwałość lampy | >30000h |
| Temperatura pracy | -25° - +50°C |
| Wysokość lampy | 143 [mm] |
| Szerokość lampy | 339 [mm] |
| Długość lampy | 831 [mm] |
| Waga | 13,5 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 5 lat |
| Kod producenta | VT-160ST |
| Kod EAN | 3800157642729 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci