Lampa uliczna LED 30W 3450lm z regulowanym uchwytem - VT-39ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa uliczna LED VT-39ST o mocy 30W z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED renomowanej marki Samsung, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa uliczna LED wykonana z wysokiej jakości aluminium odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne o klasie szczelności IP65. Oprawę uliczną LED cechuje regulowany uchwyt pozwalający na dostosowanie kąta pochylenia oprawy ulicznej do potrzeb otoczenia i warunków montażowych.
Oprawy uliczne LED doskonale sprawdzą się do oświetlenia ścieżek, ulic, skrzyżowań, obiektów przemysłowych itp..
Cechy lampy ulicznej LED VT-39ST:
- Wysoka skuteczność świetlna
- Regulowany uchwyt
- Wysoka jakość korpusu lampy ulicznej LED
- Montaż na słupie o średnicy 55-60mm
- Komora zamknięta kloszem o szczelności IP65
- Stopień odporność na uderzenia IK08
- 5 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 2120422 - neutralna 4000K
- SKU 2120423 - zimna 6500K
Prezentacja lampy ulicznej
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / zimna 6500K - do wyboru |
| Moc znamionowa | 30W |
| Źródło światła | diody SMD Samsung |
| Znamionowy strumień świetlny | 3450 lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 70 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0,9 |
| Nominalny kąt promieniowania | 115 ° |
| Możliwość ściemniania / sterowania | nie |
| Materiał obudowy korpusu | odlew stopu aluminium |
| Kolor obudowy | szary |
| Stopnień ochronności - szczelność | IP65 |
| Stopień ochronności - odporność na uderzenia | IK08 |
| Regulacja położenia oprawy | tak - regulowany uchwyt |
| Znamionowa trwałość lampy | >25000h |
| Temperatura pracy | -20° - +40°C |
| Wymiary | 416 x 138 x 99mm |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Waga | 1,2 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 5 lat |
| Kod EAN | 3800170209152 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci