Lampa uliczna LED 30W 3600lm 120lm/W Samsung LED - VT-30ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis




Lampa uliczna LED VT-30ST o mocy 30W oferowana w dwóch temperaturach barwowych do wyboru (barwie neutralnej 4000K oraz w barwie zimnej 6400K). Lampę LED cechuje duża skuteczność świetlna która wynosi 120lm/W. Obudowa lampy wykonana została z odlewanego ciśnieniowo aluminium, pokrytego powłoką malarską w szarym kolorze oraz hartowanego szkła w przypadku dyfuzora.
W prezentowanej lampie ulicznej led zastosowano markowe diody LED SMD 2835 firmy Samsung. Istotną cechą tego modelu ulicznej lamy LED jest podwyższony współczynnik oddawania barw CRI>80. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 5 letni okres gwarancyjny.
- Wysoka skuteczność świetlna wynosząca 120lm/W
- Markowe diody LED SMD Samsung
- Wysoka jakość korpusu lampy ulicznej LED (wykonany ze stopu aluminium)
- Dyfuzor z hartowanego szkła
- Śruby na zewnętrznej stronie lampy wykonane ze stali nierdzewnej
- Współczynnik oddawania barw CRI>80
- Komora zamknięta płaskim kloszem z szkła hartowanego o szczelności IP65
- 5 letnia gwarancja
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 175-265V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / zimna 6400K - do wyboru |
| Moc znamionowa | 30W |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Źródło światła | diody LED SMD 2835 (Samsung) |
| Znamionowy strumień świetlny | 3600 lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0,9 |
| Nominalny kąt promieniowania | 110 ° |
| Możliwość ściemniania / sterowania | nie |
| Materiał obudowy korpusu | odlew stopu aluminium |
| Materiał dyfuzora | hartowane szkło |
| Materiał elementów montażowych | stal nierdzewna |
| Kolor obudowy | szary |
| Stopnień ochronności - szczelność | IP65 |
| Czas rozświetlania (60% / 90%) | < 2 s |
| Znamionowa trwałość lampy | >30000h |
| Temperatura pracy | -20° - +40°C |
| Wysokość lampy | 60 [mm] |
| Szerokość lampy | 198 [mm] |
| Długość lampy | 417 [mm] |
| Waga | 2 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 5 lat |
| Kod producenta | VT-30ST |
| Kod EAN | 3800157640862 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci