Lampa uliczna LED 50W 4270lm 85lm/W - VT-150050ST
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa uliczna LED VT-150050ST o mocy 50W z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa uliczna LED wykonana z wysokiej jakości aluminium odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne o klasie szczelności IP65. Oprawę uliczną LED cechuje ochrona przeciwprzepięciowa oraz jednolite rozłożenie soczewek pozwalających na maksymalną wydajność i minimalne olśnienie. Prezentowana lampa uliczna LED przystosowana do montażu na słupie o średnicy 40-62mm.
Oprawy uliczne LED doskonale sprawdzą się do oświetlenia ścieżek, ulic, skrzyżowań, obiektów przemysłowych itp..
Cechy lampy ulicznej LED VT-150050ST:
- Wysoka skuteczność świetlna
- Ochrona 2KV/4KV
- Wysoka jakość korpusu lampy ulicznej LED
- Minimalne olśnienie
- Komora zamknięta kloszem o szczelności IP65
- Stopień odporność na uderzenia IK08
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 7888 - neutralna 4000K
- SKU 7889 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K / zimna 6500K - do wyboru |
| Moc znamionowa | 50W |
| Skuteczność świetlna | 85 lm/W |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Znamionowy strumień świetlny | 4270 lm |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | tak - 2KV/4KV |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 70 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0,9 |
| Nominalny kąt promieniowania | 115 ° |
| Możliwość ściemniania / sterowania | nie |
| Materiał obudowy korpusu | odlew stopu aluminium |
| Materiał dyfuzora | PC |
| Kolor obudowy | szary |
| Stopnień ochronności - szczelność | IP65 |
| Stopień ochronności - odporność na uderzenia | IK08 |
| Czas rozświetlania (60% / 90%) | < 2 s |
| Znamionowa trwałość lampy | >25000h |
| Temperatura pracy | -20° - +45°C |
| Wymiary | 386.5 x 149.4 x 92mm |
| Waga | 0,7 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kod producenta | 7888 |
| Kod EAN | 3800170201996 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci