Lampka nocna LED z czujnikiem - USB - 0,45W 3000K - VT-83SQ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka nocna LED z ładowarką USB to produkt, który pomimo swych niewielkich gabarytów wyróżnia się szeroką gamą zastosowań oraz nowoczesnym wyglądem. Lampa LED do gniazdka wykonana została z tworzywa sztucznego oraz zaopatrzona w wbudowane źródło światła w postaci diod LED.
Prezentowana lampa wtykowa LED doskonale sprawdzi się jako lampka nocna do zastosowania zarówno w salonie, pokoju gościnnym ale także w przejściach, schodach czy korytarzach, pozwalając na swobodne poruszanie się po zmroku. Oprawa do gniazdka zaopatrzona została w wbudowany czujnik zmierzchu, który pozwala na prawidłowe działanie lampy poprzez jej automatyczne włączenie poz zmroku ( < 15 lux) oraz wyłączenie o świcie. Dodatkowym i bardzo ważnym atutem prezentowanej lampki jest fakt iż została ona wyposażona w dwa porty USB, które umożliwią ładowanie urządzeń elektronicznych takich jak telefony, tablety, itd.
- Wbudowana ładowarka USB
- Minimalistyczna stylistyka oprawy LED
- Wbudowany czujnik zmierzchu
- Automatyczne włączanie i wyłączanie
- Wysoka jakość wykonania
- Szeroka gama zastosowań
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Moc znamionowa | 0,45W |
| Temperatura barwy światła | biała ciepła (3000K) |
| Źródło światła | markowe diody LED SMD SAMSUNG |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Próg załączenia | <15 luxów |
| Prąd ładowania USB (max.) | 2A |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA>80 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał wykonania | tworzywo ABS+PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15000 |
| Znamionowa trwałość | 30000h |
| Wymiary | 60 x 60 x 54,5 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 507 |
| Kod EAN | 3800157645034 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci