Lampki LED "Meteorki" - 240 LED 6x0.2m IP65 - białe zimne
Cena regularna:
344,39 zł
Cena regularna:
279,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampki LED "Meteorki" - do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz z kolekcji złotej z 240 diodami LED o długości 20cm. Lampki LED "Meteorki" znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania dachów, okien, elewacji oraz dowolnej aranżacji przestrzeni.
Obserwując meteorki możemy zaobserwować tzw. "efekt spadającego światła". Daje to nam niesamowity widok.
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości diod LED kurtyny świetlne LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Zakończone są hermetycznym gniazdem 230V dzięki czemu istnieje możliwość podłączenia do 4 zestawów.
- Kolekcja złota - do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Możliwość łączenia kurtyn LED (do 4 zestawów)
- Ciemny przewód OW
- Klasa szczelności IP65
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | na zewnątrz (kolekcja złota - profesjonalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 240 |
| Długość sznura | 6 mb |
| Ilość zwisów pionowych | 12 szt. |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 mb |
| Odstęp między diodami LED | 50cm |
| Kolor świecenia | biały zimny |
| Świecenie | efekt spadającego światła |
| Moc znamionowa (W) | 2.4W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 10 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | zielony |
| Materiał osłony przewodu | OW |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 3mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-MET20-CW-G |
| Kod EAN | 5902811502801 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci