Lampki choinkowe LED - 100 LED 10mb IP65 czarny przewód - BIAŁE ZIMNE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości komponentów światełka choinkowe cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Oświetlenie świąteczne LED z możliwością łączenia aż do 35 kompletów ( zaopatrzone w hermetyczne gniazdo umożliwiające swobodne łącznie).
Prezentowane lampki świąteczne LED dzięki wysokiej klasie hermetyczności (IP65) z powodzeniem poradzą sobie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak niska temperatura czy duża wilgotności powietrza.
Cechy lampek choinkowych LED:
- Profesjonalna kolekcja złota - dedykowana do zastosowania zewnętrznego
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Możliwość łączenia ze sobą zestawów (aż do 35)
- Wysokiej jakości komponenty
- Statystyczne świecenie - bez efektów dynamicznych
- Wysoka klasa szczelności IP65
- Przewód wykonany z grubej gumy
- 24 miesiące gwarancji
W zestawie brak przewodu zasilającego, należy zakupić go osobno -> (patrz produkty powiązane).
W przypadku łączenia kompletów wystarczy zakupić jeden przewód zasilający.
Parametry techniczne
| Zastosowanie | na zewnątrz (kolekcja złota - profesjonalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 100 |
| Długość sznura | 10 mb (5mb+5mb) |
| Przewód zasilający | brak w zestawie ( do zakupu osobno - patrz produkty powiązane) |
| Odstęp między diodami LED | 10cm |
| Kolor świecenia | biały zimny |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 9.2W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 35 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | ciemny |
| Materiał osłony przewodu | guma |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 3.2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-PLSL10M-CW-BL-NPC |
| Kod EAN | 5902811511018 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci