Lampki choinkowe LED "Kulki" - 60 LED 10mb IP44 - RGB z pilotem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampki choinkowe LED w kształcie "kulki", do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz z kolekcji srebrnej z 60 diodami LED o długości 10mb. Lampki świąteczne znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania choinek, okien, aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz do dowolnego oświetlenia świątecznego. Występują w wielu kolorach świecenia. Prezentowany model lampek LED wyposażony jest w pilot na podczerwień który umożliwia sterowanie kolorystyką lampek oraz ich załączaniem i wyłączaniem.
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości diod LED lampki choinkowe cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością.
- Pilot (IR-podczerwień) do sterownia lampkami
- Statyczne kolory do wyboru z poziomu pilota
- Programy dynamiczne do wyboru z poziomu pilota
- Możliwość załączania i wyłączania lampek LED z pilota
- Kolekcja srebrna - do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Zielony przewód PCV
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz i na zewnątrz (kolekcja srebrna uniwersalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 60 |
| Długość sznura | 10 mb |
| Odstęp między diodami LED | 15cm |
| Kolor świecenia | RGB (wielokolorowe z możliwością zmiany kolorów za pomocą pilota) |
| Świecenie | zmienne (zmiana programów i kolorów za pomocą pilota) |
| Sterowanie | poprzez pilot |
| Moc znamionowa (W) | 5.4W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Kolor osłony przewodu | zielony |
| Materiał osłony przewodu | PCV |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LSLbrm10M-RGB |
| Kod EAN | 5902811500685 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci