Lampki dekoracyjne LED "Łezki" - 20 LED 2mb IP20 - multikolor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miniaturowe lampki dekoracyjne LED w kształcie "łezki" do zastosowania wewnątrz z kolekcji brązowej z 20 diodami LED o długości 2mb. Lampki te znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania ozdób świątecznych jak stroików, choinek, okien, aranżacji wewnętrznej oraz do dowolnego oświetlenia dekoracyjnego. Występują w wielu kolorach świecenia.
Zasilane są z 2 baterii 1.5V AA (będących w zestawie). Załączanie oświetlenia odbywa się przy pomocy włącznika zabudowanego w osłonie baterii. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci elektrycznej.
- Miniaturowe lampki z diodami w kształcie "łezki"
- Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń do oświetlania ozdób świątecznych
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Zasilanie bateryjne - baterie w zestawie
- Transparentny przewód PCV
- Statyczne świecenie bez efektów dynamicznych
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz (kolekcja brązowa) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 20 |
| Długość sznura | 2 mb |
| Odstęp między diodami LED | 10cm |
| Kolor świecenia | multikolor (mieszanka różnych kolorów) |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 0.3W |
| Napięcie znamionowe | baterie 2x1.5V AA (w zestawie) |
| Kolor osłony przewodu | miedziany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-T20-M |
| Kod EAN | 5902811500128 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci