Lampki dekoracyjne LED "Łezki" z pilotem - 30 LED 3mb IP20 - multikolor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miniaturowe lampki dekoracyjne LED w kształcie "łezki" do zastosowania wewnątrz z kolekcji brązowej z 30 diodami LED o długości 3mb. Lampki te znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania ozdób świątecznych jak stroików, choinek, okien, aranżacji wewnętrznej oraz do dowolnego oświetlenia dekoracyjnego.
Zasilane są z 3 baterii 1.5V AA (będących w zestawie). Załączanie oświetlenia odbywa się przy pomocy pilota załączonego w zestawie. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci elektrycznej.
Łezki posiadają 8 trybów świecenia włączane z poziomu pilota:
- Kombinacja różnych efektów (trybów)
- Tryb fali
- Tryb sekwencyjny
- Tryb ściemniany
- Tryb flash
- Tryb powolnego zanikania
- Tryb migotania
- Stały efekt świecenia
Dodatkowo pilot posiada opcje ściemniania oraz timera do zarządzania prędkością migotania czy też pulsacji diod.
- Miniaturowe lampki z diodami w kształcie "łezki"
- Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń do oświetlania ozdób świątecznych
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Zasilanie bateryjne - baterie w zestawie
- Miedziany przewód
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do wewnątrz (kolekcja brązowa) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 30 |
| Długość sznura | 3 mb |
| Odstęp między diodami LED | 10cm |
| Kolor świecenia | multikolor (mieszanka różnych kolorów) |
| Świecenie | zmienne (zmiana programów za pomocą pilota) |
| Sterowanie | poprzez pilot |
| Moc znamionowa (W) | 0.4W |
| Napięcie znamionowe | baterie 2x1.5V AA (w zestawie) |
| Kolor osłony przewodu | miedziany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-T30RC-M |
| Kod EAN | 5902811507509 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci