Mechanizm dotykowy łącznika potrójnego - WiFi - TM647 - TOUCHME
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To dotykowy mechanizm łącznika elektrycznego, przeznaczony do szklanych paneli dotykowych. Mechanizm dotykowy z serii Touchme, umożliwia załączanie bądź wyłączanie trzech prostych obwodów elektrycznych stworzonych np. z oświetlenia LED. Sterowanie mechanizmem odbywa się przy pomocy pół dotykowych zawartych w zainstalowanym panelu dotykowym. Montowany jest w standardowej puszce instalacyjnej fi60. Duży asortyment szklanych ramek oraz paneli zapewnia stworzenie własnego dotykowego włącznika.
Mechanizm dotykowy posiada wbudowany odbiornik radiowy, który umożliwia bezprzewodowe sterowanie przy wykorzystaniu sieci WiFi. Komunikacja z urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfon bądź tablet odbywa się przy użyciu darmowej aplikacji SmartLife, przeznaczonej dla systemu Android czy iOS.
- Przeznaczony do trzech prostych obwodów elektrycznych
- Dedykowany do szklanych paneli dotykowych
- Możliwość dodatkowego sterowania przy użyciu sieci WiFi
- Maksymalne obciążenie: od 5W do 800W
- Napięcie znamionowe: 100-240V / 50-60Hz
- Współpracuje ze wszystkimi rodzajami żarówek
- Możliwość skomponowania łącznika w różnym wykończeniu
- Montowany do standardowej puszki fi60
Szklane panele dotykowe - Ponadczasowa elegancja
Łączniki z serii Touchme, to idealne rozwiązanie dla kogoś kto ceni sobie pełną modułowość i indywidualizm w tworzeniu swojego własnego wnętrza. Różnorodność dostępnych szklanych paneli dotykowych oraz ramek instalacyjnych, polega na możliwości łączenia różnych kolorów, tworząc nietuzinkowe połączenia. Elegancki styl jaki prezentują szklane dotykowe łączniki Touchme, wiąże się również z nowoczesnym sterowaniem wykorzystując do sterowania podświetlane pola dotykowe.
Parametry techniczne
| Seria | Touchme |
| Typ mechanizmu | dotykowy |
| Rodzaj łącznika | trójbiegunowy |
| Rodzaj połączenia | zacisk śrubowy |
| Dodatkowe sterowanie pilotem | nie |
| Współpraca z systemem Fibaro | nie |
| Montaż | do puszki fi60 |
| Sposób montażu | montaż na pazurki i śrubę |
| Napięcie znamionowe | 100V - 240V AC |
| Moc obciążenia | od 3W do 800W / na przycisk |
| Pobór prądu / mocy | 0,02W |
| Temperatura pracy | 20°C - +70°C |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ponad 100,000 cykli |
| Wymiary (mm) | 80x80 (wys. szer.) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | TM647 |
| Kod EAN | 5903068702921 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

