Mechanizm łącznika schodowego podwójny złoty - ME605G - TOUCHME
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To klasyczny mechaniczny łącznik elektryczny, przeznaczony do załączania bądź wyłączania dwóch obwodów elektrycznych stworzonych w instalacjach schodowych. Wyposażony jest w dwa mechaniczne przyciski, które w zależności od położenia będą nadawać odpowiedni stan obwodu. Montowany jest w standardowej puszce instalacyjnej fi60. Wkłady włączników klasycznych dedykowane są do szklanych oraz aluminiowych ramek z serii Touchme. Duży asortyment szklanych ramek zapewnia stworzenie swojego indywidualnego włącznika.
- Dedykowany do obwodów elektrycznych znajdujących się instalacji schodowej
- Przeznaczony do szklanych oraz aluminiowych ramek z serii Touchme
- Maksymalne natężenie prądu: 10A
- Napięcie znamionowe: 110-250V
- Wykonana z tworzywa sztucznego
- Nowoczesny design
Aby stworzyć gotowy łącznik należy zakupić osobno szklaną bądź aluminiową ramkę instalacyjną. Ramki instalacyjne znajdą Państwo w kategorii ,,Ramki, panele dotykowe szklane" bądź w zakładce ,,Produkty powiązane"
Klasyczne rozwiązanie - nowoczesne wzornictwo
Łączniki z serii Touchme, to idealne rozwiązanie dla kogoś kto ceni sobie pełną modułowość i indywidualizm w tworzeniu swojego własnego wnętrza. Różnorodność dostępnych szklanych oraz aluminiowych ramek, polega na możliwości łączenia różnych kolorów, tworząc nietuzinkowe połączenia. Atutem stosowania włączników z tej serii, jest zachowanie prostoty sterowania do której większość z nas jest już przyzwyczajona wraz z nowoczesnym designem pasującym do nowo powstałych pomieszczeń. Klasyczne łączniki elektryczne dostępne są w trzech standardowych kolorach - biały, czarny oraz złoty.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Seria | Touchme |
| Kolor | złoty |
| Wykonanie | tworzywo sztuczne |
| Typ mechanizmu | mechaniczny (klasyczny) |
| Rodzaj łącznika | krzyżowo-schodowy |
| Rodzaj połączenia | zacisk śrubowy |
| Podświetlanie | tak |
| Montaż | do puszki fi60 |
| Sposób montażu | zaciskowy |
| Napięcie znamionowe | 110V - 250V AC |
| Max. natężenie prądu | 10A |
| Wymiary (mm) | 45mm (pełny moduł) |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | ME605G |
| Kod EAN | 5902273847168 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

