Mocowanie LED - wkładka do profilu aluminiowego VARIO30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mocowanie LED - wkładka ze specjalnym przeznaczeniem do zastosowania w profilu aluminiowym systemowym VARIO30. Produkt pozwalający na montaż źródła światła LED - modułu na innej wysokości/położeniu, co ostatecznie skutkuje znaczną zmianą efektu świecenia porównując do montażu modułu bezpośrednio do listwy LED. Wyrób jest doskonałym dodatkiem sprawdzającym się u posiadaczy korytek aluminiowych LED ceniących sobie ich wygląd, trwałość oraz estetykę.
Parametry teczniczne:
- Długość: 1mb / 2mb / 3mb / 4mb - w zależności od dokonanego wyboru
- Nazwa parametru: surowe aluminium
- Kompatybilne profile: VARIO30-02, VARIO30-03, VARIO30-05, VARIO30-07
Opcjonalny montaż mocowania VARIO30
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Parametry techniczne
| Materiał | aluminium anodowane |
| Kolor | aluminium |
| Zastosowanie | nawierzchniowy |
| Długość | 1 mb / 2 mb / 3 mb / 4mb - zależnie od wyboru |
| Pasujące taśmy LED (max) | 8mm, 10mm |
| Kąt padania światła | prostopadle do profilu |
| Mocowanie | wkręty / uchwyty / dwustronna taśma samoprzylepna / łączniki |
| Kompatybilne uchwyty | uchwyt/y "X" / uchwyt/y "U" |
| Dostępne łączniki profili | prosty |
| Kompatybilne klosze | typ "C" zatrzaskowy (mleczny, transparenty, czarny) |
| Grubość kompatybilnej szyby | 8mm |
| Kolor (na podstawie palety RAL) | anodowany - srebrny: C-0 / czarny: C-35 |
| Standardowa tolerancja długości | (profile +/- 20mm) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Deklaracja zgodności | CE |
| Kod producenta | V3570000 |
| Kod EAN | 5901597242284 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
