Moduł LED - IP67 24V 7.2W - Osram LED - Biała Zimna - Soczewka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moduł LED 1 diodowy oparty na diodach Osram LED jest doskonałym produktem do oświetlenia aplikacji takich jak: reklamy, banery, litery świetlne, kasetony, ekspozycje sklepowe, mebli, terrariów itp. Przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego jak i również domowego.
Moduły LED znalazły szczególne uznanie wśród klientów, ze względu na fakt iż cechują się bardziej elastycznym montażem aniżeli taśmy LED. Właśnie dzięki zastosowaniu pomiędzy modułami LED przewodów jesteśmy w stanie oświetlić praktycznie każdą powierzchnię o nietypowych kształtach i niewielkich gabarytach.
Atutem modułów LED jest również wysoki stopień ochrony zapewniający bezawaryjną pracę w trudnych warunkach zewnętrznych, gdzie jest to szczególnie ważne np. przy oświetleniu reklam zewnętrznych. Każdy z modułów posiada po swojej drugiej stronie mocną taśmę 3M lub też otwory montażowe dzięki którym montaż modułu LED staje się bardzo prosty.
Profesjonalny moduł LED na diodach Osram LED posiada wbudowany układ stabilizacji prądowej dla każdej z diod oraz szeroki kąt promieniowania (11 x 75°), dzięki wbudowanej soczewce. Wyposażony jest także w aluminiowy podkład PCB, który prawidłowo odprowadza temperaturę wydzielaną przez diody LED, wpływając korzystnie na żywotność diod LED.
Prezentowane moduły LED oferowane są w minimalnej ilości po 1 sztuce.
- Obudowa formowa w procesie odlewu wtryskowego
- Wydajne diody Osram LED
- Szeroki kąt świecenia dzięki zastosowaniu soczewce owalnej
- Wysoki strumień świetlny
- Aluminiowy radiator odprowadzający temperaturę
- Wysoka klasa szczelności IP67
- Układ stabilizacji prądowej (CC)
- Dwustronnie taśma klejąca 3M
- Cięcie co 1 moduł
- Niski pobór mocy
- Łańcuch po 16 sztuk
- Prosty i szybki montaż
- 7 lat gwarancji
- Oświetlenie kasetonów reklamowych o głębokości 12 cm
- Oświetlenie reklam
- Oświetlenie liter przestrzennych (3D)
- Oświetlenie mebli
- Oświetlenie gablot i witryn
- Oświetlenie akcentowe oraz punktowe
- Oświetlenie terrariów
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 24 V DC ( +/- 5%) |
| Moc znaminiowa | 7.2W |
| Pobór prądu dla modułu LED | 0.3A |
| Temperatura barwy światła | Biała Zimna (5500K-7000K) |
| Znamionowy strumień świetlny dla modułu | 800 lumenów |
| Skuteczność świetlna | 111 lm/W |
| Nominalny kąt promieniowania | 11 x 75° |
| Wbudowany układ stabilizacji prądu (CC) | Tak |
| Typ zastosowanych diod | Osram LED |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zastosowana optyka | soczewka skupiająca |
| Odprowadzanie ciepła | aluminiowy radiator |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Temperatura pracy | -25°C ~ +55°C |
| Cięcie | co 1 moduł |
| Długość przewodu między modułami | 175 mm |
| Wymiary modułu LED (Wys. x Szer. x Długość) | 21.4 x 36 x 175 mm |
| Materiał obudowy | ABS (odlew wtyskowy) |
| Ilość modułów LED na 1mb [szt.] | 3 |
| Ilość modułów w łańcuchu | 16 sztuk |
| Długość łańcucha (mb) | 5.6 metra |
| Przyklejanie | tak (taśma 3M w zestawie) |
| Przykręcanie | tak |
| Rozmiar otworów | M3 |
| Rozmieszczenie otworów | Na końcach modułu LED |
| Trwałość lampy | ≥ 70 000h |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 7 lat |
| Kod producenta | BoxSide-OVAL-L-W |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
