Moduł LED 3 diody Phillips Lumileds - IP68 24V 3W - Biała Zimna - Soczewka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moduł LED 3 diodowy oparty na diodach Phillips Lumileds jest doskonałym produktem do oświetlenia aplikacji takich jak: reklamy, banery, litery świetlne, kasetony, ekspozycje sklepowe, mebli, terrariów itp. Przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego jak i również domowego.
Moduły LED znalazły szczególne uznanie wśród klientów, ze względu na fakt iż cechują się bardziej elastycznym montażem aniżeli taśmy LED. Właśnie dzięki zastosowaniu pomiędzy modułami LED przewodów jesteśmy w stanie oświetlić praktycznie każdą powierzchnię o nietypowych kształtach i niewielkich gabarytach.
Atutem modułów LED jest również wysoki stopień ochrony zapewniający bezawaryjną pracę w trudnych warunkach zewnętrznych, gdzie jest to szczególnie ważne np. przy oświetleniu reklam zewnętrznych. Każdy z modułów posiada po swojej drugiej stronie mocną taśmę 3M lub też otwory montażowe dzięki którym montaż modułu LED staje się bardzo prosty.
Profesjonalny moduł LED na diodach Phillips Lumileds posiada wbudowany układ stabilizacji prądowej dla każdej z diod oraz szeroki kąt promieniowania (11 x 40°), dzięki wbudowanej soczewce zakończonej łukami. Wyposażony jest także w aluminiowy podkład PCB, który prawidłowo odprowadza temperaturę wydzielaną przez diody LED, wpływając korzystnie na żywotność diod LED.
Prezentowane moduły LED oferowane są w minimalnej ilości po 5 sztuk.
- Obudowa formowa w procesie odlewu wtryskowego
- Wydajne diody Phillips Lumileds
- Szeroki kąt świecenia dzięki zastosowaniu soczewek zakończonych łukami
- Wysoki strumień świetlny
- Aluminiowy radiator odprowadzający temperaturę
- Wysoka klasa szczelności IP68
- Układ stabilizacji prądowej (CC)
- Dwustronnie taśma klejąca 3M
- Cięcie co 1 moduł
- Niski pobór mocy
- Łańcuch po 40 sztuk
- Prosty i szybki montaż
- 7 lat gwarancji
- Oświetlenie kasetonów reklamowych o długości 2-4 metry
- Oświetlenie reklam
- Oświetlenie liter przestrzennych (3D)
- Oświetlenie mebli
- Oświetlenie gablot i witryn
- Oświetlenie akcentowe oraz punktowe
- Oświetlenie terrariów
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 24 V DC ( +/- 5%) |
| Moc znaminiowa | 3W |
| Pobór prądu dla modułu LED | 0.125A |
| Temperatura barwy światła | Biała Zimna (5500K-7000K) |
| Znamionowy strumień świetlny dla modułu | 390 lumenów |
| Skuteczność świetlna | 130 lm/W |
| Nominalny kąt promieniowania | 11 x 40° |
| Wbudowany układ stabilizacji prądu (CC) | Tak |
| Typ zastosowanych diod | Philips Lumileds |
| Ilość diod w module | 3 diody LED |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zastosowana optyka | soczewka zakończona łukami |
| Odprowadzanie ciepła | aluminiowy radiator |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Temperatura pracy | -25°C ~ +55°C |
| Cięcie | co 1 moduł |
| Długość przewodu między modułami | 207 mm |
| Wymiary modułu LED (Wys. x Szer. x Długość) | 16.9 x 32 x 93 mm |
| Materiał obudowy | ABS |
| Ilość modułów LED na 1mb [szt.] | 3 |
| Ilość modułów w łańcuchu | 40 sztuk |
| Długość łańcucha (mb) | 12 metrów |
| Przyklejanie | tak (taśma 3M w zestawie) |
| Przykręcanie | tak |
| Rozmiar otworów | M3 |
| Rozmieszczenie otworów | Na końcach modułu LED |
| Trwałość lampy | ≥ 70 000h |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 7 lat |
| Kod producenta | BoxSide-OVAL-M-W |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

