Moduł LED 14 diod Seoul Semiconductor - Dwustronny - IP67 24V 6W - Biała Zimna - Soczewka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moduł LED 14 diodowy oparty na diodach Seoul Semiconductor, zastosowanych z obu stron modułu LED, jest doskonałym produktem do oświetlenia aplikacji takich jak: reklamy, banery, litery świetlne, kasetony, ekspozycje sklepowe, mebli, terrariów itp. Przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego jak i również domowego.
Moduły LED znalazły szczególne uznanie wśród klientów, ze względu na fakt iż cechują się bardziej elastycznym montażem aniżeli taśmy LED. Właśnie dzięki zastosowaniu pomiędzy modułami LED przewodów jesteśmy w stanie oświetlić praktycznie każdą powierzchnię o nietypowych kształtach i niewielkich gabarytach.
Atutem modułów LED jest również wysoki stopień ochrony zapewniający bezawaryjną pracę w trudnych warunkach zewnętrznych, gdzie jest to szczególnie ważne np. przy oświetleniu reklam zewnętrznych. Każdy z modułów posiada po swojej drugiej stronie mocną taśmę 3M lub też otwory montażowe dzięki którym montaż modułu LED staje się bardzo prosty.
Profesjonalny moduł LED na diodach Seoul Semiconductor posiada wbudowany układ stabilizacji prądowej dla każdej z diod oraz szeroki kąt promieniowania (170°), dzięki wbudowanym soczewkom szerokokątnym.
Prezentowane moduły LED oferowane są w minimalnej ilości po 5 sztuk.
- Diody zastosowane z obu stron modułu LED (po 7 diod z każdej strony)
- Obudowa formowa w procesie odlewu wtryskowego
- Wydajne diody Seoul Semiconductor
- Szeroki kąt świecenia dzięki zastosowaniu soczewce owalnej
- Wysoki strumień świetlny
- Wysoka klasa szczelności IP67
- Układ stabilizacji prądowej (CC)
- Dwustronnie taśma klejąca 3M
- Cięcie co 1 moduł
- Łańcuch po 20 sztuk
- Prosty i szybki montaż
- 7 lat gwarancji
- Oświetlenie kasetonów reklamowych o głębokości 12-30 cm
- Oświetlenie reklam
- Oświetlenie liter przestrzennych (3D)
- Oświetlenie mebli
- Oświetlenie gablot i witryn
- Oświetlenie akcentowe oraz punktowe
- Oświetlenie terrariów
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 24 V DC ( +/- 5%) |
| Moc znaminiowa | 6W |
| Pobór prądu dla modułu LED | 0.25A |
| Temperatura barwy światła | Biała Zimna (5500K-7000K) |
| Znamionowy strumień świetlny dla modułu | 930 lumenów |
| Skuteczność świetlna | 155 lm/W |
| Nominalny kąt promieniowania | 170° |
| Wbudowany układ stabilizacji prądu (CC) | Tak |
| Typ zastosowanych diod | Seol Semiconductor |
| Ilość diod w module | 14 diod LED |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zastosowana optyka | soczewka szerokokątna |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Temperatura pracy | -25°C ~ +55°C |
| Cięcie | co 1 moduł |
| Długość przewodu między modułami | 313 mm |
| Wymiary modułu LED (Wys. x Szer. x Długość) | 12.8 x 40 x 137 mm |
| Materiał obudowy | ABS (odlew wtyskowy) |
| Ilość modułów LED na 1mb [szt.] | 2 |
| Ilość modułów w łańcuchu | 20 sztuk |
| Długość łańcucha (mb) | 9 metrów |
| Przykręcanie | nie |
| Trwałość lampy | ≥ 70 000h |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 7 lat |
| Kod producenta | BoxBack-OVAL-Mx2-W |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
