Nadszafkowa oprawa liniowa LED - wysięgnik - POLISTAR - 12V DC 6,5W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nadszafkowa oprawa liniowa LED POLISTAR przeznaczona do oświetlenia mebli, regałów meblowych, szaf a także podświetlenia ekspozycji. Wysięgniki LED to bardzo nowoczesna a mimo to praktyczna forma iluminacji. Dzięki wbudowanym diodom LED oprawa nadaje efekt delikatnego podświetlenia, pozwalając na swobodne wykonywanie codziennych czynności.
Oprawa LED wykonana z wysokiej jakości aluminium w połączeniu z zastosowaniem diod LED pozwala bezawaryjną pracę oraz stwarza idealne wykończenie dla każdego wnętrza np.kuchni pozwalając na zaakcentowanie i oświetlenie powierzchni mebli. Wysięgnik Polistar dostępny w dwóch barwach świecenia, do wyboru: barwa ciepła 3000K lub zimna 6000K. W oprawie liniowej LED znajduje taśma LED premium o łącznej mocy 6,5W ( strumień świetlny na poziomie 200lm), która gwarantuje długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. Wysięgnik LED POLISTAR zaopatrzony jest w przewód o długości 2 metrów oraz końcówkę 2PIN - konektor, co znacznie poszerza możliwości użytkowe i wzornicze.

Prezentowane oświetlenie meblowe LED posiada system MINI-KONEKTOR, który w znacznym stopniu ułatwia nie tylko podłączenie do zasilania bez konieczności lutowania ale także powiązanie kilku opraw (max. 6 sztuk) do jednego rozdzielacza. Oprawa meblowa LED POLISTAR zaopatrzona jest w przewód o długości 2 metrów oraz końcówkę 2PIN - konektor, co znacznie poszerza możliwości użytkowe i wzornicze.
Cechy wysięgnika meblowego POLISTAR :
- nowoczesna stylistyka oprawy LED
- idealnie sprawdzi się w funkcji podświetlenia mebli/regałów
- niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- najwyższa jakość materiałów
- znikoma awaryjność oprawy LED
Produkt w wersji zasilania 12V wymaga odpowiedniego do źródeł światła LED zasilacza - patrz produkty powiązane.
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12V DC |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Moc znamionowa | 6,5W |
| Strumień świetlny | 200lm |
| Temperatura barwowa | ciepła (3000K) lub zimna (6000K) |
| Źródło światła | taśma LED 5630 |
| W zestawie | przewód przyłączeniowy + wkręty montażowe |
| Współcz. oddaw. barw CRI | RA>80 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Materiał | aluminium |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Przekrój żyły przew. | 0,75mm2 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Klasa ochronności | III |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15000 |
| Żywotność | 30000h |
| Gwarancja | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POLISTAR-30K-01W |
| Kod EAN | 5908293400659 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci