Naścienny czujnik ruchu 230V (180°) 1200W - CR-1 - czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Naścienny czujnik ruchu CR-1 to urządzenie służące do sterowania oświetleniem o maksymalnej mocy 1200W w szczególności w pomieszczeniach, na klatkach schodowych oraz na zewnątrz budynków.
Czujnik wyposażony jest w szerokokątną soczewkę 180°, oraz możliwość regulacji nachylenia głowicy czujnika. Posiada także możliwość regulacji czasu pracy od 10 sek. do 7 min i regulację czułości na światło.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 220-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ czujnika | PIR (wykrywanie ciepła wypromieniowanego w paśmie podczerwieni) |
| Obciążenie znamionowe | 1200W (oświetlenie halogenowe) 300W (oświetlenie LED) |
| Zużycie prądu | max. 0,45W |
| Regulacja czasu pracy | tak - 10s - 7min |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 3 - 2000lx |
| Odległość wykrywania | do 12m |
| Zakres wykrywania | 180° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,6 - 1,5m/s |
| Wysokość instalacyjna | 1.8m - 2.5m |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS |
| Kod producenta | CR-CR1000-10 |
| Kod EAN | 5908231308184 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci