Czujnik ruchu 230V - 200W (180°) - mikrofalowy IP65 - VT-8036
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik ruchu VT-8036 230V 200W (180°), to urządzenie służące do sterowania np. oświetleniem LED przy pomocy wykrywania zmian w otoczeniu, emitowanych poprzez fale o wysokiej częstotliwości. Mikrofalowy czujnik ruchu znajdzie swoje zastosowanie w szczególności w pomieszczeniach gospodarczych, biurowych czy wymagających podwyższonego stopnia hermetyczności.
Mikrofalowy czujnik ruchu posiada kąt detekcji ruchu w zakresie 180° z możliwością regulacji takich parametrów jak: regulacja czasu pracy, czułości na światło czy zasięg detekcji czujki przy pomocy przycisków znajdujących się pod obudową urządzenia. Przyciski możemy ustalać w pozycjach 0 oraz 1 tworząc tym samym odpowiednie sekwencje pozwalające ustalić daną wartość.
- Wykorzystuje technologie mikrofalową
- Zasilanie 220-240VAC
- Maksymalne obciążenie do 200W (LED)
- Kąt wykrywania ruchu w zakresie 180°
- Zasięg detekcji maksymalnie do 10 metrów
- Możliwość regulacji czasu pracy oraz czułości zmierzchowej
- Wysoki stopnień hermetyczności IP65
- Kompaktowa obudowa
Zasada działania - czujnik mikrofalowy
Zaletą stosowania czujnika ruchu wykorzystującego technologie mikrofalową jest wyeliminowanie fałszywych wzbudzeń urządzenia, powstałych przy nagłej zmianie temperatury. Niewątpliwą zaletą jest równie przenikanie fal wysokiej częstotliwości przez niewielkie przeszkody (np. cienkie ściany, kartony)
Ustalenie parametrów - sekwencje przycisków
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 220-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Typ czujnika | MW (wykrywanie zmian sygnału wysokiej czestotliwości) |
| Obciążenie znamionowe | 200W (oświetlenie LED) |
| Zużycie prądu | max. 0,9W |
| Regulacja czasu pracy | tak: 5s - 90s - 3min - 20min |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 25 - 2000lx |
| Odległość wykrywania | do 10mb |
| Zakres wykrywania | 180° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,6 - 1,5m/s |
| Moc sygnału | <0.2mW |
| Wysokość instalacyjna | 1.5m - 3.5m |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary | 115mm x 35mm x 35mm (dł. szer. wys.) |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS |
| Kod producenta | SKU 5572 |
| Kod EAN | 3800157620253 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

