Naświetlacz LED 50W 137lm/W czarny - VT-52
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Naświetlacz LED 50W 137lm/W czarny - VT-57 oparty na wysokiej jakości diodach LED SMD marki Samsung i zasilaczu o dużej mocy. To praktyczny i ekonomiczny zamiennik tradycyjnych lamp halogenowych czy też metalohalogenkowych. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy.
Przedstawiony produkt został zaprojektowany w taki sposób, by osiągać wysoką wydajność świetlną, która wynosi aż 137lm/W. Ponadto do naświetlacza LED został wbudowany zintegrowany zasilacz IC, dzięki czemu produkt nie wymaga zewnętrznego zasilania do działania. Całość została zbudowana z mocnego i trwałego stopu aluminium, w której materiał ten jest odporny na różnego typu korozje, ponadto szklana konsola jest uszczelniona gumą silikonową i zapewnia doskonałą wodoodporność i szczelność.
Naświetlacz sprawdzi się oświetlenia elewacji budynków, obiektów sportowych, przemysłowych, komercyjnych, billboardów, ogrodzeń, parkingów itp.
- Wysoka wydajność świetlna 137lm/W
- Wysokiej jakości diody LED SMD
- Wbudowany zasilacz IC
- Wytrzymała konstrukcja - odporna na korozje
- 5 lat gwarancji
- SKU 20405 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 10W |
| Znamionowy strumień świetlny | 8200 lumenów |
| Wydajność świetlna | 160LM/W |
| Temperatura barwy światła | zimna 6500K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie znamionowe | 80-265 V AC 50Hz |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Współczynnik mocy | PF≥0.60 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥65 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥50 000 h |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Sposób sterowania | radiowo (pilot / panel) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | amazon alexa oraz google home |
| Obudowa | stop aluminium |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary [mm] | 200x(226,5)x167x 40mm |
| Zużycie energii | 10 kWh/1000h |
| Szyba | szroniona |
| Materiał elementów montażowych | stal nierdzewna |
| Regulacja czasu pracy | ~ (od 8s do 7min) |
| Czujnik ruchu | nie |
| Regulacja czułości czujnika | tak |
| Regulacja zmierzchowa czujnika | tak |
| Zasięg czujnika | do 12m |
| Kąt detekcji czujnika | do 160 stopni |
| Optymalna wysokość montażu | 1.80 - 3 m |
| Regulacja położenia czujnika | tak (170°) |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20 000 |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Waga (brutto) | ~ 0,3 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod EAN | 3800157666060 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci