Naświetlacz LED 50W 3w1 CCT 80lm/W szary - VT-44050CCT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Naświetlacz LED 50W 80lm/W 3w1 CCT- VT-44050CCT oparty na wysokiej jakości diodach LED SMD i zasilaczu o dużej mocy. To praktyczny i ekonomiczny zamiennik tradycyjnych lamp halogenowych czy też metalohalogenkowych. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy.
Przedstawiony produkt został zaprojektowany w taki sposób, by osiągać sporą wydajność świetlną. Całość została zbudowana z mocnego i trwałego stopu aluminium, w której materiał ten jest odporny na różnego typu korozje, dodatkowo szklana konsola jest uszczelniona gumą silikonową i zapewnia doskonałą wodoodporność i szczelność. Co więcej produkt został wyposażony w przewód, dzięki któremu lampa posiada możliwość bezpośredniego i trwałego podłączenia.
Dzięki odpowiedniej budowie reflektor umożliwia łatwą wymianę modułu LED bez konieczności wymiany całej oprawy, co dodatkowo zmiesza koszty użytkowania. Dodatkową cechą tego modelu naświetlacza LED jest zmiana barwy światła za pomocą przełącznika dzięki czemu użytkownik może wybierać pomiędzy barwą ciepłą 3000K / neutralną 4000K bądź zimną 6500K dopasowując do aktualnych preferencji oraz potrzeb.
Naświetlacz sprawdzi się oświetlenia elewacji budynków, garaży, podwórek, obiektów sportowych, przemysłowych, komercyjnych, ogrodzeń, parkingów itp.
Główne cechy naświetlacza LED 50W - VT-44050CCT:
- Możliwość zmiany barwy światła (CCT)
- Wysokiej jakości diody LED SMD
- Wbudowany zasilacz
- Wymienny moduł LED
- Soczewki 90st zmniejszające olśnienie
- Wysoka wydajność świetlna
- Wytrzymała konstrukcja - odporna na korozje
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23614 - 3w1 CCT ( 3000K/4000K/6500K)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 50W |
| Znamionowy strumień świetlny | 4000 lumenów |
| Wydajność świetlna | 80LM/W |
| Temperatura barwy światła | 3w1 CCT - ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6500K (przełącznik na obudowie) |
| Kąt świecenia | 90° |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V AC 50Hz |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Współczynnik mocy | PF≥0.90 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥80 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥25 000 h |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Obudowa | stop aluminium |
| Kolor obudowy | szary |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | 194 x 26 x 209mm |
| Czujnik ruchu | nie |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +40 °C |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | 0-100% w <1s |
| Waga (brutto) | ~ 0,58 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod producenta | 23614 |
| Kod EAN | 3800170221376 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci