Naświetlacz LED 50W 85lm/W czarny - VT-44050
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Naświetlacz LED 50W 85lm/W czarny - VT-44050 oparty na wysokiej jakości diodach LED SMD marki Samsung i zasilaczu o dużej mocy. To praktyczny i ekonomiczny zamiennik tradycyjnych lamp halogenowych czy też metalohalogenkowych. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy.
Przedstawiony produkt został zaprojektowany w taki sposób, by osiągać wysoką wydajność świetlną. Ponadto do naświetlacza LED został wbudowany zintegrowany zasilacz IC, dzięki czemu produkt nie wymaga zewnętrznego zasilania do działania. Całość została zbudowana z mocnego i trwałego stopu aluminium, w której materiał ten jest odporny na różnego typu korozje, dodatkowo szklana konsola jest uszczelniona gumą silikonową i zapewnia doskonałą wodoodporność i szczelność. Co więcej produkt został wyposażony w przewód, dzięki któremu lampa posiada możliwość bezpośredniego i trwałego podłączenia.
Naświetlacz sprawdzi się oświetlenia elewacji budynków, garaży, podwórek, obiektów sportowych, przemysłowych, komercyjnych, ogrodzeń, parkingów itp.
Główne cechy naświetlacza LED 50W - VT-44050:
- Wysokiej jakości diody LED SMD Samsung
- Wbudowany zasilacz IC
- Wysoka wydajność świetlna
- Wytrzymała konstrukcja - odporna na korozje
- 5 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10026 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 50W |
| Znamionowy strumień świetlny | 4270 lumenów |
| Wydajność świetlna | 85lm/W |
| Temperatura barwy światła | zimna 6500K |
| Kąt świecenia | 115° |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V AC 50Hz |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥70 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥25 000 h |
| Źródło światła | diody LED SMD - Samsung |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Obudowa | stop aluminium |
| Kolor obudowy | czarny |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary [mm] | 183x29x169mm |
| Zużycie energii | 50 kWh/1000h |
| Czujnik ruchu | nie |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | 0-100% w <1s |
| Waga (brutto) | ~ 0,5 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Kod producenta | 10026 |
| Kod EAN | 3800170203679 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci