Odbiornik LED 0/1-10V DIMM - Mono - 12-24V DC 12A - LS4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED radiowy - 0/1-10V DIMM - 12-24V 12A - MONO- Mi-Light, to produkt umożliwiający sterowanie jasnością jednokolorowej taśmy LED. Płynne ściemnianie oraz rozjaśnianie oświetlenia w instalacjach monochromatycznych, odbywa się poprzez bezprzewodowy sygnał radiowy. Odbiornik Mi-Light, pozwala na alternatywne sterowanie poprzez zastosowanie ściemniacza 0-10V, 1-10V, 10V PWM, bądź wyłącznika dzwonkowego. Współpracuje z nadajnikami z serii Mi-Light.
Wykorzystanie alternatywnych wejść pozwala na rozwinięcie instalacji poprzez zastosowanie kilku metod ściemniania dla jednego obwodu oświetlenia LED. Odbiornik w swojej budowie, umożliwia sterowanie oświetleniem przy pomocy naściennego ściemniacza napięciowego 0-10V, 1-10V oraz 10V PWM, który przy pomocy potencjometru reguluje napięcie stałe czy też częstotliwość sygnału PWM, zmieniając tym samym natężenie jasności. Do wykorzystania jest również bezpotencjałowe wejście umożliwiające podłączenie np. przycisku dzwonkowego.
- MONO - jednokolorowych
- Zastosowanie dla instalacji MONO
- Alternatywne sposoby sterowania (0-10V, 1-10V, 10V PWM)
- Przedłużenie sygnału radiowego (retransmisja sygnału)
- Wspólna synchronizacja urządzeń znajdujących się w instalacji
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC.
- Bezprzewodowa komunikacja z pilotem
- Dodatkowe wejście bezpotencjałowe
- Maksymalna obciążalność prądowa 12A
- Współpraca z modułem Wi-fi (opcja dodatkowa)
- Możliwość stworzenia bardzo dużej instalacji LED
Forma komunikacji jaką łączy się nadajnik z odbiornikiem odbywa się poprzez drogę radiową. Sygnał oparty na częstotliwości rzędu 2.4GHz, pozwala na bezprzewodową pracę instalacji na poziomie 30 metrów w otwartym terenie. Przy zastosowaniu większej ilości urządzeń (odbiorników), możemy stworzyć instalacje LED opartą na nieograniczonym zasięgu, dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego w obrębie 30 metrów.
Automatyczna synchronizacja - precyzja w działaniu
Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Retransmisja - przekazywanie sygnału radiowego
Zwiększenie sygnału radiowego w instalacji jest możliwe przy pomocy zastosowaniu kilku odbiorników. Urządzenia te, charakteryzują się przesyłem otrzymanego sygnału do kolejnego urządzenia, zwiększając tym samym zasięg sterowania instalacją LED (Dystans pomiędzy odbiornikami nie może być większy niż 30m).
Zasilanie odbiornika - złącza ułatwiające montaż
Urządzenia odbiorcze zasilane są napięciem stałym o wartości 12VDC bądź 24VDC, które musi być doprowadzone na wejście urządzenia. W celu ułatwienia montażu, budowa odbiorników składa się z zacisków śrubowych, zarówno na wejściu jak i wyjściu, co znacznie ułatwia doprowadzenie przewodów do urządzenia. Ponadto gdy posiadacie Państwo zasilacz, który na wyjściu posiada wtyk DC, możecie bezpośrednio wpiąć się do gniazda DC, znajdującego się obok zacisków wejściowych odbiornika. Połączenie przewodów jest stabilne i szybkie w montażu.
Alternatywne sterowanie - zwiększona funkcjonalność
Wykorzystanie dodatkowych wejść sterujących, to idealnie rozwiązanie na poszerzenie naszej instalacji LED o dodatkową formę sterowania. Poza podstawową radiową komunikacją, możemy uzyskać przewodowe sterowanie poprzez wartość napięcia 0-10V oraz 1-10V czy również częstotliwość sygnału PWM (10V PWM). Odbiorniki w swojej budowie posiadają również bezpotencjałowe wejście, umożliwiające podłączenie prostego przycisku dzwonkowego. Taka budowa odbiornika, to przede wszystkim zwiększona funkcjonalność instalacji LED.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -20 do + 60°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dedykowany do ściemniaczy 0/1-10V |
| Wymiary | 124 x 38 x 23 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | LS4 |
| Kod EAN | 6970602180285 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci



