Odbiornik LED 3w1 - RGB / RGB+W / RGB+CCT - 12-24V 12A - Zigbee 3.0 + 2,4Ghz - E3-ZR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED 3w1 - RGB / RGB+W / RGB+CCT - 12-24V 12A - Zigbee 3.0 + 2,4Ghz - E3-ZR, jest to małych rozmiarów urządzenie służące do sterowania wielokolorowym oświetleniem LED RGB wraz ze zmienną temperaturą barwową CCT. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę temperatury barwowej podłączonej taśmy LED RGB+CCT oraz koloru RGB wraz z regulacją natężenia jasności, poprzez wykorzystanie protokołu komunikacji zigbee 3.0. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową oraz sieć WiFi z wykorzystaniem bramki zigbee 3.0, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się z aplikacją mobilną bądź urządzeniem nadawczym wspieranym przez system zigbee 3.0. Dostęp do odbiornika można uzyskać również za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home poprzez zastosowanie odpowiedniego modułu. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-light.
Seria "E-ZR" to w głównej mierze produkty oparte na protokole komunikacji Zigbee 3.0, które charakteryzują się niewielkim poborem mocy przesyłanego sygnału oraz bardzo dużym zasięgiem rzędu 100 metrów w terenie otwartym. Seria ta cechuje się bardzo niewielkimi wymiarami. Ponadto zamiast standardowych złącz śrubowych posiadają zaciski typu wago, które nie wymagają śrubokręta do montażu.
- RGB - wielokolorowych
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowych z możliwością zmiany temperatury barwowej
- Możliwość użycia urządzenia do trzech instalacji RGB / RGB+W / RGB+CCT
- Zastosowanie dla taśm wielokolorowych RGB oraz ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Uzyskanie sterowania temperaturą barwową w zakresie 2700-6500K
- Zmiana natężenia jasności dla podłączonego źródła światła
- Możliwość wysterowania dowolnego koloru RGB
- Komunikacja wykorzystująca protokół ZigBee 3.0
- Konieczność zastosowania bramki ZigBee 3.0 MiBoxer
- Sterowanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej
- Możliwość dołączenia urządzenia opartego o komunikacje 2,4GHz
- Zwiększona obciążalność prądowa do 12A
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home (opcja dodatkowa)
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Łatwy montaż z uwagi na wbudowane złączki zaciskowe
- Bardzo niewielkie rozmiary
Łączność odbiorników z serii Mi-Light wspieranej przez zigbee, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 100 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Bramka Zigbee
Aby móc wykorzystać protokół zigbee 3.0 należy dołączyć do instalacji dodatkowy moduł ZB-BOX3 bądź inną bramkę wspierająca komunikacje zigbee 3.0. Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Bezprzewodowe sterowanie - wykorzystaj protokół Zigbee 3.0 oraz drogę radiową 2,4GHz
Nie lubisz kompromisów w technologii LED? Nowa seria sterowników marki MiBoxer ułatwi Ci wybór, ponieważ skupia uwagę na formie sterowania - łącząc ze sobą dwie metody komunikacji w jedną. Wykorzystując serie produktów MiLight ZR, możemy uzyskać kontrole nad oświetleniem LED zarówno za pomocą klasycznych pilotów radiowych czy paneli naściennych, wykorzystujących częstotliwość 2,4GHz oraz najnowszą technologię zigbee 3.0 pozwalającą na zsynchronizowanie wielu urządzeń ze sobą i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Ponadto pozwalają na zintegrowanie urządzeń zewnętrznymi systemami takimi jak Philips Hue oraz Ikea Tradfri.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led

Wsparcie urządzeń poprzez sieć Zigbee 3.0 pozwala na dodatkowe możliwości dla sterowników led, bowiem dedykowana aplikacja przeznaczona dla produktów marki MiBoxer umożliwia takie funkcje jak - ustalanie własnych scen, biorytm czy pięć różnych trybów działania takich jak - tryb nocny, czasowy, muzyczny, ruchu czy tryb nie przeszkadzać.

Zobacz jakie to proste - nie potrzebujesz już nawet śrubokręta do sterownika dla taśmy LED. Wszystko dlatego iż nowe odbiorniki z serii MiBoxer, zamiast złącz śrubowych posiadają już zaciski w stylu wago, które pozwalają na szybki i bezinwazycjny montaż przewodów w ich kanał.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | 3w1 z możliwością wyboru (RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo radiowo, (bramka ZigBee, 2,4Ghz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 12A |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 250Hz / 16kHz (możliwość wyboru) |
| Zasięg komunikacji | do 100 metrów w terenie otwartym (zigbee) oraz 30 metrów (droga radiowa) |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Współpraca z systemami zewnętrznymi | system Amazon Alexa oraz Google Assistant (głosowo) |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | wbudowane złącza zaciskowe |
| Wymiary | 100,6 x 40 x 17,6mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602184832 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

