Odbiornik LED SPI (DMX512) - RGB - do taśm cyfrowych LED - 8A 5-24V DC - RJ45/XLR3 - DSA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED SPI (DMX512) - RGB - do taśm cyfrowych LED - 8A 5-24V DC - RJ45/XLR3 - DSA, to urządzenie w formie dekodera DMX512, wykorzystujące sygnał cyfrowy SPI na wyjściu, który pozwala na sterowanie cyfrowym oświetleniem LED RGB (np. taśma cyfrowa pixel RGB LED) Do dekodera możemy zastosować wiele rodzajów taśm LED cyfrowych RGB pixel. Urządzenie obsługuje maksymalnie do 900 pixeli. Dostęp do dekodera możliwy jest poprzez przewodowe podłączenie wykorzystujące system sterowania DMX512. Wykorzystuje do tego standardowe zaciski śrubowe lub wykorzystywane w tym systemie komunikacji złącza XLR3 oraz RJ45. Połączenie odbiorników ze sterownikami led możliwe jest również poprzez komunikacje radiową o określonej częstotliwości sygnału. Zasięg takiej komunikacji zapewnia bezprzewodowe połączenie w zakresie 30 metrów w terenie otwartym. Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz LCD. Przeznaczony do montażu na nawierzchniowego. Wysoka jakość wykonania natomiast zapewnia 60-cio miesięczny okres gwarancyjny.
- SPI wielokolorowych RGB opartych o system cyfrowy
- DMX512 wykorzystujących system komunikacji DMX512
Cechy dekodera DSA
- Dedykowany do cyfrowych taśm LED RGB
- Trzy kanały SPI do wykorzystania
- Zakres napięcia wejściowego/wyjściowego 5-24V
- Dopuszczalny maksymalny prąd o wartości 8A
- Wykorzystuje sygnał DMX512 do komunikacji
- Przewodowa łączność urządzenia skutkująca brakiem zakłóceń
- Układ TTL znajdujący się na poszczególnych wyjściach
- Duża ilość współpracujących układów cyfrowych
- Obsługa maksymalnie do 900 pixeli
- Wbudowany wyświetlacz LCD
- Posiada wejścia sygnałowe XLR3/RJ45
- Niski pobór mocy rzędu około 1W
- Dodatkowe zabezpieczenia - odwrócona polaryzacja
- Przeznaczony do nawierzchniowego montażu
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Poznaj serie produktu - Sterowniki cyfrowe SPI
Seria sterowników SPI, to urządzenia do kontroli wielokolorowych instalacji led za pomocą sterowników wykorzystujących na wyjściu sygnał cyfrowy SPI. Sterowniki cyfrowe LED charakteryzują się możliwością wysterowania każdej z sekcji a nawet diody led znajdującej się na taśmie LED z uwagi na zastosowanie w nich niewielkiego układu scalonego. Producenci oświetlenia cyfrowego wykorzystują różnego typu układy, które charakteryzują się indywidualnymi właściwościami. Zastosowanie cyfrowego oświetlenia LED w znaczący sposób rozwinie naszą instalacje LED.
Dekodery DMX512, to urządzenia pozwalające na przetworzenie sygnału cyfrowego otrzymanego przez urządzenie nadawcze DMX512, na które składać się może panel naścienny czy konsola DMX na pożądany przez nas sygnał PWM (w tym przypadku triak na wyjściu). Pozwala to na wykorzystanie wyjścia sterowanego przez wspomniany system DMX512 do oświetlenia LED na które składać się mogą różne źródła lamp – od prądowych opraw LED, zahaczając o tradycyjne już taśmy LED a ściemniane żarówki 230V. Każdy z uprzednio ustalonego adresu przypisany jest do jednego kanału, przez co możemy stworzyć różne warianty sterowania. Plusem takiego rozwiązania są ogromne możliwości w tworzeniu jeden wspólnej zsynchronizowanej sieci, która jest w pełni gotowa do pracy i przyszłej rozbudowy.
Tabela 1.Współpracujące układy cyfrowe z dekoderem LED
| Nazwa chipu | Sygnał wyjściowy |
|---|---|
| TM1803 | DATA |
| TM1809, TM1804, TM1812 | DATA |
| UCS1903, UCS1909, UCS1912, UCS2903, UCS2909, UCS2912 | DATA |
| WS2811, WS2812 | DATA |
| TM1829 | DATA |
| TLS3001, TLS3002 | DATA |
| GW6205, GS8206, GS8208 | DATA |
| MB16120 | DATA,CLK |
| LPD6803, LDP1101, D705, UCS6912 | DATA,CLK |
| LPD8803, LPD8806 | DATA,CLK |
| WS2801, WS2803 | DATA,CLK |
| P9813 | DATA,CLK |
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | RGB (wielokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | cyfrowy |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo oraz dodatkowo przewodowo (2,4Ghz / DMX512) |
| Typ wyjść sterownika/ów | SPI (cyfrowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 5-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 8A |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | dwukierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo lub szafa RACK |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | wyświetlacz LCD |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja |
| Wymiary | 165 x 70 x 37 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE,EMC,LVD / EN55032:2015, EN61000-3-2:2014, EN61000-3-2:2013, EN55024 :2010/A1:2015 / EN 61347-1:2015 EN 61347-2-11:2015 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | DSA |
| Kod EAN | 5904063162772 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

