Odbiornik LED do profili aluminiowych - Mono - 12-24V 5A - C5020000
Cena regularna:
56,42 zł
Cena regularna:
45,87 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED radiowy 12-24V 5A - C5020000, to niewielkich rozmiarów urządzenie odbiorcze, które przystosowane zostało do montażu w profilach aluminiowych LED. Zastosowanie odbiornika radiowego, pozwala na kontrole instalacji LED, złożonej z monochromatycznego oświetlenia LED (np. taśma LED) i uzyskanie odpowiedniego natężenia jasności, przy użyciu bezprzewodowego ściemniacza LED. Łączność odbiornika ze ściemniaczem, wykorzystuje drogę radiową, której zasięg w otwartych przestrzeniach może sięgać do 50 metrów.
Pilot należy zakupić osobno. Kompatybilne produkty - (patrz - Tabela nr.1).
- MONO jednokolorowych
- Jeden kanał do wykorzystania.
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-24V DC
- Maksymalne obciążenie 5A przy napięciu 12VDC
- Bezprzewodowa komunikacja ze ściemniaczem.
- Zastosowanie dla taśm LED monochromatycznych.
- Zasięg komunikacji do 50 metrów w terenie otwartym
- Przeznaczony do stosowania w profilach aluminiowych
- Minimalistyczne rozmiary
Tabela 1. Współpracujące urządzenia z odbiornikiem LED - C5020000
| Symbol | Nazwa |
|---|---|
| C5030000 | Pilot radiowy - 4 kanałowy |
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
- Odbiornik LED radiowy - 12-24V 5A - do profili aluminiowych - C5020000
- Instrukcja użytkownika
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ włącznika | odbiornik radiowy |
| Napięcie zasilania | 12-24V DC |
| Maksymalna obciążalność prądowa | 4A (12V) / 5A (24V) |
| Maksymalna moc wyjściowa | 60W / 100W |
| Tryb pracy | bistabilny |
| Sposób detekcji - rodzaj załączania | pilot radiowy |
| Zakres detekcji | do 50 metrów (droga radiowa) |
| Zastosowanie | do wewnątrz pomieszczeń |
| Przeznaczenie | do załączania/wyłączania oraz sterowania jasnością instalacji LED |
| Możliwość ściemniania oświetlenia LED | tak |
| Wbudowana dioda | tak (sygnalizacja stanu czuwania oraz ściemniania i rozjaśniania) |
| Zachowanie po odłączeniu zasilania zewnętrznego | załączenie oświetlenia po powrocie napięcia i wyłączenie oświetlenia w ciągu 2s |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymiary (długość/szerokość/wysokość) | 70mm x 10mm x 1,3mm |
| Montaż | za pomocą taśmy dwustronnie klejącej (w zestawie) |
| Deklaracje | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | C5020000 |
| Kod EAN | 5901597243410 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
