Odbiornik LED triakowy - ściemniacz do żarówek 230VAC - 300W - Zigbee 3.0 - TRI-C1ZR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED triakowy - ściemniacz do żarówek 230VAC - 300W - Zigbee 3.0 - TRI-C1ZR, jest to niewielkich rozmiarów urządzenie odbiorcze przeznaczane do sterowania jasnością ściemnialnych żarówek LED dedykowanych na napięcie 230V. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób umożliwiający zmianę natężenia jasności podłączonych żarówek LED, poprzez zastosowanie odpowiedniego ściemniacza. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez wykorzystanie protokołu komunikacji zigbee 3.0. Łączność takiego urządzenia realizowana jest poprzez drogę radiową oraz sieć WiFi z wykorzystaniem bramki zigbee, to właśnie przez nią odbiornik komunikuje się z aplikacją mobilną bądź urządzeniem nadawczym wspieranym przez system zigbee 3.0. Odbiornik ten współpracuje z urządzeniami serii Mi-light.
Odbiornik triakowy TRI-C1ZR posiada wbudowane zabezpieczenie termiczne oraz przeciążeniowe zwiększając tym samym jego bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto posiada dodatkowe wejście na przycisk zwierny umożliwiający ściemnianie/rozjaśnianie oraz włącznie/wyłączenie instalacji LED za pomocą przewodowego podłączenia. Przeznaczony do montażu na standardową puszkę fi60.
- 230V - do żarówek ściemnialnych 230V
- Dedykowany dla ściemnialnych żarówek led 230VAC
- Dopuszczalna maksymalna moc 300W
- Zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC
- Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniem ściemniającym
- Regulacja natężenia jasności
- Wbudowana dioda sygnalizująca prace odbiornika
- Współpraca z siecią Zigbee 3.0
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home
- Dodatkowe wejście pozwalające na podłączenie przycisku zwiernego
- Możliwość zastosowania kilku odbiorników do jednej strefy
- Zabezpieczenie przeciążeniowe oraz termiczne
- Przeznaczony do montażu w puszce fi60
Łączność odbiorników z serii Mi-Light wspieranej przez zigbee, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 100 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Bramka Zigbee
Aby móc wykorzystać protokół zigbee 3.0 należy dołączyć do instalacji dodatkowy moduł ZB-BOX3.Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Ponadto pozwalają na zintegrowanie urządzeń zewnętrznymi systemami takimi jak Philips Hue oraz Ikea Tradfri.
Bezprzewodowe sterowanie - wykorzystaj protokół Zigbee 3.0 oraz drogę radiową 2,4GHz
Nie lubisz kompromisów w technologii LED? Nowa seria sterowników marki MiBoxer ułatwi Ci wybór, ponieważ skupia uwagę na formie sterowania - łącząc ze sobą dwie metody komunikacji w jedną. Wykorzystując serie produktów MiLight ZR, możemy uzyskać kontrole nad oświetleniem LED zarówno za pomocą klasycznych pilotów radiowych czy paneli naściennych, wykorzystujących częstotliwość 2,4GHz oraz najnowszą technologię zigbee 3.0 pozwalającą na zsynchronizowanie wielu urządzeń ze sobą i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych.
Poznaj charakterystyczne cechy odbiornika led




Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | triak (element triakowy) |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi oraz dodatkowo radiowo, przewodowo, (bramka ZigBee, 2,4Ghz, przycisk dzwonkowy) |
| Typ wyjść sterownika/ów | triakowe |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 100-240V AC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | moc wyjściowa - 300W |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 100 metrów w terenie otwartym (zigbee) oraz 30 metrów (droga radiowa) |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dodatkowe wejście zwierne "push switch" |
| Zabezpieczenia | przeciążeniowe / termiczne |
| Wymiary | 49 x 49 x 25mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | TRI-C1ZR |
| Kod EAN | 6970602183507 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

