Oprawa LED regulowana - MODUS TOUCH USB biała - 2,1W 3000K 12V DC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysięgnik Modus TOUCH - oprawa LED z elastycznym ramieniem to ciekawa alternatywa dla lamp nocnych wolnostojących, która doskonale sprawdzi się zamocowana na łóżkowym wezgłowiu i wykorzystana np. przy wieczornym czytaniu książki. Lampa łóżkowa zajmuje mało miejsca, charakteryzuje się nowoczesnym a zarazem prostym designem, a dzięki wbudowanym diodom LED nadaje efekt delikatnego podświetlenia, pozwalając na swobodne wykonywanie codziennych czynności oraz odprężenie.
Cechy oprawy LED MODUS TOUCH :
- regulowane - elastyczne ramię
- porty USB 5V DC (dla iPad 2A i dla telefonów 1A)
- nowoczesna stylistyka oprawy LED
- niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- praktyczna do czytania w łóżku
- najwyższa jakość materiałów
- znikoma awaryjność oprawy LED
Produkt w wersji zasilania 12V wymaga odpowiedniego do źródeł światła LED zasilacza.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12V DC |
| Moc znamionowa | 2,1W |
| Strumień świetlny | 120lm |
| Temperatura barwowa | biała ciepła 3000K |
| Źródło światła | LED SMD |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Klasa ochronności | III |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15000 |
| Żywotność | 30000h |
| Gwarancja | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | MODUS-T-USB-BI-30K-0 |
| Kod EAN | 5900652146765 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci