Oprawa do świetlówek LED T8 2x60cm IP20 - VT-16011
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Nadaje się do mieszkań, magazynów, warsztatów, obiektów użyteczności publicznej, biur, holi, korytarzy, sal wykładowych i konferencyjnych itp.
- Wysoka jakość wykonania oprawy LED
- Solidna obudowa wykonana ze stali
- łatwa instalacja
- Wysoka niezawodność (2 lata gwarancji)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60 Hz |
| Kompatybilne źródło światła | 2x świetlówka LED T8 60cm |
| Rodzaj zasilania świetlówek LED | jednostronne |
| Możliwość przyciemnienia | nie |
| Trzonek | G13 |
| Materiał lampy | stal |
| Kolor obudowy | biały |
| Zastosowanie | do wewnątrz |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 °C do +40 °C |
| Wymiary | 615x55x50mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs, LVD |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | VT-16011 |
| Kod EAN | 3800230624659 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci