Oprawa liniowa LED 100W Linear HighBay 87lm/W czarna - VT-91100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa LED 100W Linear HighBay czarna z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod LED, które zapewniają do 85% oszczędności energii. Obudowa wykonana została z aluminium dzięki czemu zostały zachowane odpowiednie warunki do odprowadzania temperatury z diod LED, jest mniej podatna na uszkodzenia a także cechuję się prostym i nowoczesnym designem. Przedstawiony model generuje mocne źródło światła LED o wydajności 87lm/W.
Oprawy liniowe LED nadają się do zastosowań przemysłowych, magazynów, supermarketów, warsztatów, fabryk, autostrad, punktów poboru opłat, stacji benzynowych, centrów handlowych, hal wystawowych i stadionów.
Prezentowana oprawa liniowa LED montowana za pomocą uchwytów i śrub. Uchwyty umożliwiają dostosowanie odpowiedniego ułożenia oprawy liniowej LED.
Główne cechy lampy liniowej LED HighBay - VT-91100:
- Wydajne diody LED SMD
- Wysoka klasa hermetyczności IP65
- Idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych oraz magazynów
- Wysoki współczynnik mocy
- Wysoka skuteczność świetlna
- Wysoka niezawodność
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 7892 - neutralna 4000K
- SKU 7893 - zimna 6500K
Prezentacja oprawy liniowej HighBay
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 100W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (neutralna 4000K lub zimna 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 8700 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 115° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 70 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor oprawy | czarny |
| Zastosowanie | wewnątrz i na zewnątrz |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Znamionowa trwałość lampy | 25000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary oprawy | 510 x 97 x 53.2mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 7892 |
| Kod EAN | 3800170202030 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci