Oprawa liniowa LED 40W CCT LINEAR biała - VT-7-44-W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa LED 40W 120cm - VT-7-44-W - z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED marki Samsung, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa LED zaprojektowana z myślą o wysokiej niezawodności jak i trwałości produktu. Budowa oprawy zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, maksymalną wydajność a także minimalny efekt olśnienia.
Oprawa liniowa LED montowana jest nawierzchniowo za pomocą zawiesi linkowych będących w zestawie. Zawiesia umożliwiają również dostosowanie odpowiedniej długości oprawy liniowej LED od sufitu (w zakresie od 50cm do 200cm). Produkt zaprojektowany z przełącznikiem do zmiany barwy ( 3000K / 4000K/ 6400K) - co pozwala na przełączenie na preferowaną barwę oświetlenia w dowolnym momencie użytkowania.
Lampy liniowe znajdują zastosowanie szczególnie obiektach handlowych ,sklepach, biurach, ciągach komunikacyjnych, salonach wystawowych, magazynach itp.
Główne cechy oprawy liniowej LINEAR - VT-7-44-W:
- Możliwa zmiana barwy światła ( CCT)
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Renomowane diody SAMSUNG
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Regulowane zawiesia linkowe w zestawie
- Minimalny efekt oślepienia
- Solidny korpus
- Wysoka wydajność świetlna
- 5 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10469 - CCT
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | CCT ( przełącznik na obudowie) |
| Znamionowy strumień świetlny | 3400 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 100° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Możliwość łączenia | tak |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Zużycie energii | 40kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą zawiesi będących w zestawie) |
| Regulacja długości zawiesi | tak |
| Materiał obudowy | aluminium + PC |
| Kolor oprawy | biały |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Wymiary oprawy | 1200mm x 50mm x 65mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 10469 |
| Kod EAN | 3800170208377 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci