Oprawa liniowa LED 40W Linear czarna - VT-7-40-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa LED 40W 120cm - VT-7-40-B - z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED marki Samsung, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa LED zaprojektowana z myślą o wysokiej niezawodności jak i trwałości produktu. Budowa oprawy zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, maksymalną wydajność a także minimalny efekt olśnienia.
Oprawa liniowa LED montowana jest nawierzchniowo za pomocą zawiesi linkowych będących w zestawie. Zawiesia umożliwiają również dostosowanie odpowiedniej długości oprawy liniowej LED od sufitu (w zakresie od 60m do 1500mm). Dodatkową cechą tego modelu oprawy liniowej LED jest możliwość łączenia w formę świecącej linii do 12 metrów w jednym ciągu.
Lampy liniowe znajdują zastosowanie szczególnie obiektach handlowych ,sklepach, biurach, ciągach komunikacyjnych itp.
Główne cechy oprawy liniowej Linear - VT-7-40-B:
- Możliwość łączenia
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Regulowane zawiesia linkowe w zestawie
- Minimalny efekt oślepienia
- Wysoka wydajność świetlna
- 5 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 21600 - zimna 6400K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6400K |
| Znamionowy strumień świetlny | 3360 lumenów (barwa neutralna) / 3270 lumenów (barwa zimna) |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik olśnienia | UGR<13 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Możliwość łączenia | tak ( maksymalnie do 12 metrów) |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zużycie energii | 40kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą zawiesi będących w zestawie) |
| Regulacja długości zawiesi | tak (od 60mm do 1550mm) |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor oprawy | czarny |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary oprawy | 1194 x 35 x 67mm |
| Wymagany otwór montażowy | 1197mm x 57mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci