Oprawa liniowa LED 50W 4000K asymetryczna (160 lm/W) - ściemniana - VT-4550D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Oprawa liniowa LED 50W 4000K (160 lm/W) - ściemniana - VT-4550D - nowe oświetlenie w postaci oprawy liniowej LED. To wysoce wydajne oświetlenie o oszałamiającej wartości znamionowej 160 lm/W. Zapewnia wydajny system modułowy z możliwością łączenia, co oznacza, że każdy moduł można łatwo podłączyć za pomocą złączy L, T i X.
Brak czasu nagrzewania, natychmiastowe uruchomienie. Trwała temperatura barwowa przez długi okres użytkowania.
Wysoki strumień świetlny:
- 160 lm/W
System modułowy:
- Bezproblemowe połączenie do max. 3500W w rzędzie
Prezentowany model posiada dodatkowo energooszczędny system nadrzędny Linear Trunking oraz wysokiej jakości diody SMD, które zapewniają moc wyjściową 160 lm/W. Materiał oprawy liniowej LED jest zrobiony ze stali dlatego też jest bardzo trwały.
Nadaje się do supermarketów, magazynów, centrów usług i sal gimnastycznych
- Energooszczędny system nadrzędny Linear Trunking
- Nominalny kąt promieniowania: asymetryczna
- Wysokiej jakości diody SMD
- Cykl włącz/wyłącz: 15000
- Możliwość ściemniania
- Gwarancja: 5 lat
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 50W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 8000 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | asymetryczny |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zużycie energii | 50kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą zawiesi będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor oprawy | biały |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 50000h |
| Wymiary oprawy | 1700mm x 60mm x 74mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-4550D |
| Kod EAN | 3800157625692 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci