Oprawa liniowa LED 60W Linear 4000K-Srebrna - VT-7-61-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Oprawa liniowa LED 60W Linear 4000K-Srebrna - VT-7-61-S - zaprojektowana przy użyciu diod Samsung LED, które zapewniają oszałamiająco długą żywotność wynoszącą 30000 godzin.
Światło góra-dół:
- góra (30W - 3300 lumenów)
- dół (30W - 3300 lumenów)
Zamontowane diody LED firmy Samsung są wysokiej jakości produktem, a solidny aluminiowy korpus daje gwarancje na długą żywotność prezentowanego modelu.
Łatwa instalacja oprawy liniowej LED i 1,5-metrowy podwieszany przewód w zestawie. Dodatkowo możliwość ściemniania (1-10V)


Nadaje się do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych.
- Długa żywotność
- Diody Samsung LED
- Łatwa instalacja
- Solidna obudowa
- Ściemnianie 1-10V
- UGR <6
- Gwarancja: 5 lat
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 60W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 6600 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak (za pomocą zewnętrznych systemów 0-10V / PWM) |
| Zużycie energii | 60kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą zawiesi będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor oprawy | srebrny |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 30000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Wymiary oprawy | 1179mm x 64mm x 35mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-7-61-S |
| Kod EAN | 3800157639927 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci