Oprawa liniowa LED LINEAR 60W 6000lm 4000K Srebrna (Dimm 0-10V) - VT-7-60-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Oprawa liniowa LED LINEAR 60W 6000lm 4000K Srebrna (Dimm 0-10V) - VT-7-60-S - ta nowoczesna podwieszana lampa liniowa LED posiada podświetlanie w górę i w dół dla bardziej równomiernego rozłożenia światła, które tworzy subtelne otoczenie, a jednocześnie idealnie sprawdza się w środowisku komercyjnym.
Podwieszana lampa liniowa LED została zaprojektowana przy użyciu diod Samsung LED, które zapewniają oszałamiająco długą żywotność wynoszącą 30000 godzin. Diody Samsung LED są wysokowydajne i zapewniają do 85% oszczędności energii.
Światło góra-dół:
- góra (20W - 2000 lumenów)
- dół (40W - 4000 lumenów)
Model ten posiada także możliwość ściemniania oraz do zestawu dołączony jest przewód o długości 1,5m.


Nadaje się do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych.
- Długa żywotność
- Diody Samsung LED
- Do 85% oszczędności energii
- Solidny aluminiowy korpus
- Ściemnianie 1-10V
- Gwarancja: 5 lat
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 60W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 6000 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 200-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.95 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak (za pomocą zewnętrznych systemów 0-10V / PWM) |
| Zużycie energii | 60kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą zawiesi będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor oprawy | srebrny |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 30000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Wymiary oprawy | 1190mm x 160mm x 30mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-7-60-S |
| Kod EAN | 3800157638524 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci