Oprawa liniowa LED Linear Cabail - 40W 4400lm - Czarna - UGR<21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa LED LED Linear Cabail 40W z wbudowanym źródłem światła w postaci markowych diod LED Samsung o znamionowym strumieniu świetlnym 4400 lumenów i temperaturze barwowej 4000K. Obudowa wykonana została z aluminium oraz stali dzięki czemu zostały zachowane odpowiednie warunki do odprowadzania temperatury z diod LED, jest mniej podatna na uszkodzenia a także cechuję się prostym i nowoczesnym designem.
Oprawa liniowa LED montowana jest nawierzchniowo za pomocą zawiesi linkowych (1m) bądź uchwytów montażowych dołączonych w zestawie. Zawiesia umożliwiają również dostosowanie odpowiedniej długości oprawy liniowej LED od sufitu.
Oprawy liniowe LED wykorzystywane są najczęściej w obiektach biurowych, w ciągach komunikacyjnych, w szkołach, na magazynach, w salach konferencyjnych, sklepach oraz innych pomieszczeniach zarówno biurowych, przemysłowych jak i domowych.
- Wysoka skuteczność świetlna i strumień świetlny wynoszący 4400 lumenów
- Niski współczynnik olśnienia UGR<21
- Zastosowano markowe diody LED Samsung
- Obudowa wykonana z aluminium
- Posiada regulowane zawiesia linkowe oraz uchwyty natynkowe w zestawie
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 4400 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 230V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 70° |
| Współczynnik olśnienia | UGR<21 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą zawiesi lub uchwytów będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor oprawy | czarny |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Znamionowa trwałość lampy | 40000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -25 do +60°C |
| Wymiary oprawy | 1200mm x 65mm x 79 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 013015 |
| Kod EAN | 5902808801115 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci