Oprawa liniowa LED T5 7W 60cm - możliwość łączenia - VT-065
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa LED T5 7W 60cm - z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED marki Samsung, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa LED zaprojektowana z myślą o wysokiej niezawodności jak i trwałości produktu. Budowa oprawy zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, maksymalną wydajność a także minimalny efekt olśnienia.
Charakterystyczną cechą oprawy liniowej LED jest łatwość jej montażu, między innym dzięki dołączonym do zestawu uchwytom, a także prostej budowie. Dodatkowo przedstawiona oprawa liniowa T5 posiada wbudowany włącznik oraz możliwość łączenia, umożliwiająca szeregowe połączenie opraw do sumarycznej mocy 100 wat.
Lampy liniowe znajdują zastosowanie zarówno do zastosowań mieszkalnych jak i komercyjnych.
Główne cechy liniowej oprawy LED - VT-065:
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Wbudowany włącznik / wyłącznik
- Możliwość łączenia szeregowego
- Doskonałe odprowadzenie ciepła
- Wysoka wydajność świetlna 100lm/W
- Natychmiastowe uruchomienie
- 5 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 21692 - ciepła 3000K
- SKU 21693 - neutralna 4000K
- SKU 21694 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 7W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (ciepła 3000K, neutralna 4000K lub zimna 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 700 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 160° |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zużycie energii | 7kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą uchwytów będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | plastik |
| Kolor oprawy | biały |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <1s |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 25000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +40 °C |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary oprawy | 551x27x30mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 21692 |
| Kod EAN | 3800157680042 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci