Oprawa liniowa LED wpustowa 40W 3200lm Srebrna - VT-7-41-S
Cena regularna:
400,35 zł
Cena regularna:
325,49 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Oprawa liniowa LED wpustowa 40W 3200lm Srebrna - VT-7-41-S - nowy szereg opraw liniowych, do montażu wpustowego, wraz z niezbędnymi akcesoriami. Idealny zamiennik tradycyjnych i nieefektywnych opraw liniowych. Wyposażony w wydajne diody LED firmy Samsung.
Oprawa liniowa do montażu wpustowego o długiej żywotności 30 000 godzin z solidnym korpusem z aluminium posiada też możliwość łączenia do 12 metrów za pomocą złączy (złącza nie są dołączone).
Przedstawiony model doskonale odprowadza ciepło.
Nadaje się do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych.
- Długa żywotność
- Solidny aluminiowy korpus
- Możliwość łączenia do 12 m za pomocą złączy
- Doskonałe odprowadzanie ciepła
- Gwarancja: 5 lat
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 40W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (neutralna 4000K lub zimna 6400K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 3200 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Zużycie energii | 40kWh/1000h |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Kolor oprawy | srebrny |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD Samsung |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | > 30000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +45 °C |
| Wymiary oprawy | 1200mm x 70mm x 60mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, LVD, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-7-41-S |
| Kod EAN | 3800157638548 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci