Oprawa liniowa natynkowa LED 50W 150cm (120 lm/W) - VT-8-50
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa liniowa LED 50W 150cm - VT-8-50 - z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod LED SMD-CREE, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa LED zaprojektowana z myślą o wysokiej niezawodności jak i trwałości produktu. Budowa oprawy zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, maksymalną wydajność a także minimalny efekt olśnienia. Dodatkowo, produkt objęty jest 6-letnią gwarancją producenta, potwierdzającą najwyższy standard wykonania i pewność inwestycji w oświetlenie na długie lata.
Charakterystyczną cechą oprawy liniowej LED jest łatwość jej montażu, między innym dzięki dołączonym do zestawu uchwytom, a także prostej budowie. Dodatkowo kształt oprawy umożliwia estetyczne połączenie w liniach świetlnych, a szybki konektor na bezpiecznie oraz bezproblemowe podłączenie. Prezentowana oprawa liniowa LED wyróżnia się szybkością uruchomienia, które trwa mniej niż 1 sekundę.
Lampy liniowe znajdują zastosowanie szczególnie obiektach handlowych, budynkach mieszkalnych, biurach, parkingach podziemnych itp.
Główne cechy liniowej oprawy LED - VT-8-50:
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Doskonałe odprowadzenie ciepła
- Wysoka wydajność świetlna 120lm/W
- Natychmiastowe uruchomienie
- 6 lat gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 203546 - neutralna 4000K
- SKU 203556 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 50W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (neutralna 4000K lub zimna 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 6000 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zużycie energii | 50kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą uchwytów będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | plastik |
| Kolor oprawy | biały |
| Zastosowanie | wewnątrz pomieszczeń |
| Źródło światła | diody LED SMD-CREE |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <1s |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +40 °C |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Wymiary oprawy | 1466 x 76 x 24 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 72 miesiące (6 lat) |
| Kod producenta | 203546 |
| Kod EAN | 3800170241107 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci