Oprawa schodowa LED - 3W 230V IP65 - biała - VT-1128
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa schodowa LED to produkt przeznaczony do oświetlenia różnego rodzaju ciągów komunikacyjnych, elewacji budynków, korytarzy, stopni, itp. Niewielki strumień świetlny emitowany przez oprawę LED umożliwia zastosowanie jej jako oprawa ścienna / elewacyjna LED. Konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Najwyższej jakości zasilacz z najniższym współczynnikiem mocy pozwala na bezpośrednie podłączenie oprawy do sieci 230V, co znacząco wpływa na łatwą i bezproblemową instalację.
Cechy oprawy schodowej LED - VT-1128:
- Nowoczesne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ciągów komunikacyjnych oraz schodów
- Brak efektu migotania
- Duża oszczędność energii
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 10376 - ciepła 3000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 100-240VAC |
| Moc znamionowa | 3W |
| Barwa światła | ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 180lm |
| Nominalny kąt świecenia | 270 stopni |
| Typ diod | SMD |
| Kolor obudowy | biały |
| Współczynnik oddawania barw CRI | >80 |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Stopień hermetyczności | IP65 |
| Średnia trwałość znamionowa | >15000 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Montaż | do zabudowy (podtynkowo) |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 58 x58 x 45mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 10376 |
| Kod EAN | 3800170207523 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci