Oprawa schodowa LED - 3W 230V IP65 - biała - VT-1162-W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa schodowa LED to produkt przeznaczony do oświetlenia różnego rodzaju ciągów komunikacyjnych, elewacji budynków, korytarzy, stopni, itp. Niewielki strumień świetlny emitowany przez oprawę LED umożliwia zastosowanie jej jako oprawa ścienna / elewacyjna LED. Konstrukcja lampy LED odporna na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65, sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Najwyższej jakości zasilacz z najniższym współczynnikiem mocy pozwala na bezpośrednie podłączenie oprawy do sieci 230V, co znacząco wpływa na łatwą i bezproblemową instalację.
Cechy oprawy schodowej LED - VT-1162-W
- Nowoczesne wzornictwo
- Wysoka jakość wykonania
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- Doskonale nadaje się do oświetlenia ciągów komunikacyjnych oraz schodów
- Brak efektu migotania
- Duża oszczędność energii
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 211326 - neutralna 4000K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 100-240VAC |
| Moc znamionowa | 3W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 110lm |
| Typ diod | SMD |
| Kolor obudowy | biały |
| Współczynnik mocy PF | >0.5 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | >80 |
| Stopień hermetyczności | IP65 |
| Średnia trwałość znamionowa | >15000 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Montaż | natynkowo |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 230 x 80 x 28mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 211326 |
| Kod EAN | 3800157677332 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci