Oprawa schodowa LED - SALSA STICK - Matowy mosiądz - 10V IP20 - Skoff
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa schodowa LED SALSA STICK - to architektoniczna oprawa przeznaczona do dekorowania wnętrz niewielkim strumieniem świetlnym, rozpraszanym przez mleczną plekse wbudowaną w oprawę LED. Oprawa schodowa LED SALSA została skonstruowana w technologii LED przy wykorzystaniu wysokiej klasy diod SMD, które charakteryzują się niskim poborem mocy oraz ekonomicznym użytkowaniem. Wykonana została ze stali szlachetnej przez renomowanego polskiego producenta firmę Skoff.
Każda z opraw schodowych oprócz różnych wariantów wykończenia, posiada swoje unikalne serie. Różnią się one sposobem montażu, ukierunkowaniem światła jak również gabarytami, zapewniając przy tym ten sam design wykonania. Zapewnia to jeszcze większe dopasowanie opraw do indywidualnych projektów.
- Nowoczesna i ergonomiczna linia wykonania
- Różne kształty wykonania tej samej serii opraw
- Wiele wariantów umożliwiających dobór odpowiedniej dla siebie oprawy
- Zasilane stałym napięciem o wartości 10V
- Wykonane ze stali szlachetnej bądź aluminium
- Wysoka jakość diod zapewniająca 50 tyś godzin pracy
- Polski producent Skoff
Oprawa schodowa SALSA - Seria Stick
Seria Stick, to nic innego jak klasyczna oprawa schodowa o standardowych gabarytach idealnie nadająca się do oświetlenia różnego rodzaju schodów, stopnic czy ciągów komunikacyjnych. Oprawa przeznaczona jest do montażu bezpośrednio na powierzchnie np. poprzez taśmę dwustronnie klejącą.
Tabela 1. Informacje dotyczące opraw z serii SALSA STICK
| Kod produktu | Symbol producenta | Wersja | Seria | Napięcie | Barwa | Pobór mocy |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ED00023395 | ML-SST-M-N-1-PL-00-01 | nawierzchniowa | stick | 10V DC | biała neutralna | 0,8W |
| ED00009735 | ML-SST-M-H-1-PL-00-01 | nawierzchniowa | stick | 10V DC | biała ciepła | 0,8W |
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 10VDC |
| Moc znamionowa | 0,8W |
| Barwa światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K (w zależności od wyboru) |
| Strumień świetlny | barwa ciepła 32lm / barwa neutralna 33lm |
| Typ diod | SMD |
| Kolor obudowy | matowy mosiądz |
| Współczynnik oddawania barw CRI | >80 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Odporność udarowa | IK09 |
| Stopień hermetyczności | IP20 |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000h |
| Zabudowany czujnik ruchu | nie |
| Możliwość ściemniania | tak - tylko dla wersji niskonapięciowej |
| Montaż | natynkowo |
| Materiał | aluminium |
| Wymiary | 73x73x10,5mm (szer. wys. gł.) |
| Waga | 65g |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | ML-SST-M-N-1-PL-00-01 |
| Kod EAN | 5902626684693 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
