Oprawa ścienna do zabudowy LED 1,5W 3000K - MUR-LED M2029
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa ścienna do zabudowy MUR-LED M2029 to produkt przeznaczony do montażu w takich miejscach jak elewacje, fasady, ściany, ogrodzenia bądź schody. Lampa posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 1,5W dające delikatną ciepłą poświatę podkreślając przy tym wybraną powierzchnię montażową. Aluminiowa konstrukcja oprawy pokryta wysokiej jakości powłoką z lakieru proszkowanego o strukturze półmatu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna.
- Wysoka jakość wykonania
- Wbudowane źródło światła LED
- Klasyczne i stylowe wzornictwo
- Doskonała do podświetlenia akcentowego elewacji
- Wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 1,5W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 2700K |
| Nominalny strumień świetlny | 60 lm |
| Kolor lampy | ciemny popiel |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Kierunek świecenia | góra |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 60 x 60 x 71 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | M2029 |
| Kod EAN | 5908310065953 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci