Oprawa ścienna do zabudowy LED 1,5W 3000K - MUR LED INOX E 04
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa ścienna do zabudowy MUR LED INOX E 04 to produkt przeznaczony do montażu w takich miejscach jak elewacje, fasady, ściany, ogrodzenia bądź schody. Lampa zewnętrzna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu, które doskonale wpasuje się do nowoczesnej architektury zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED SMD o mocy 1,5W.
Konstrukcja lampy zewnętrznej wykonana z wysokiej jakości aluminium odpornego na zmienne warunki atmosferyczne o wysokim stopniu hermetyczności wynoszącym IP65 sprawia iż oprawa jest praktycznie niezawodna.
Cechy oprawy ściennej do zabudowy MUR LED INOX E 04
- nowoczesne wzornictwo i stylistyka oprawy zewnętrznej
- wysoka jakość wykonania lampy ogrodowej
- odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
- doskonale nadaje się do oświetlenia elewacji, ogrodzeń czy schodów
- wbudowane energooszczędne źródło światła w postaci diod LED
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 1,5W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K |
| Kolor lampy | inox |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | poliwęglan |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | E-04 |
| Kod EAN | 5907632912150 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci