Oprawa ścienna do zabudowy LED 2,5W 4000K - MUR GLASS MG01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa ścienna do zabudowy MUR GLASS MG01 to produkt przeznaczony do montażu w takich miejscach jak elewacje, fasady, ściany, ogrodzenia bądź schody. Lampa posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 2,5W dające delikatne światło podkreślając przy tym wybraną powierzchnię montażową. Szklana konstrukcja lampy odporna na zmienne warunki atmosferyczne sprawia że oprawa jest praktycznie niezawodna. Oprawa ścienna MUR GLASS dzięki swym filigranowym rozmiarom dopasuje się do wszelakiej architektury, nie zaburzając przy tym ogólnej aranżacji.
- Wysoka jakość wykonania
- Wbudowane źródło światła LED
- Ciekawa budowa o niewielkich rozmiarach
- Klasyczne i stylowe wzornictwo
- Doskonała do podświetlenia akcentowego elewacji
- Wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne ( IP65)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 2,5W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | neutralna 4000K |
| Nominalny strumień świetlny | 195 lm |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał wykonania | szkło / poliwęglan |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 70 x 109 x 50 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | MG01 |
| Kod EAN | 5907632912549 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci