Oprawa sufitowa MONO typu spotlight LED - 3W 12V 2200K - SL1-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa MONO typu spotlight LED - 3W 12V 2200K - SL1-12, to okrągła lampa sufitowa typu oczko LED skonstruowana w oparciu o diody LED SMD z możliwością regulacji natężenia jasności przy pomocy odpowiedniego ściemniacza LED. Budowa oprawy typu spotlight LED, umożliwia wpuszczenie jej w niewielki przygotowany otwór o średnicy 33-36mm np. w płycie karton-gips bądź meblach. Oprawa sufitowa Mi-Light współpracuje ze sterownikami z serii Mi-Light. Posiada wąski kąt świecenia z regulowanym pierścieniem oprawy, który umożliwia ukierunkowanie światła na dany obiekt.
Oczko LED SL1-12, charakteryzuję się hermetyczną obudową z uwagi na zwiększony stopień ochrony na poziomie IP66. Oprawa LED SL1-12 zasilania jest również bezpiecznym napięciem 12V więc idealnie nada się do zastosowania na zewnątrz np. w altanach czy podbitkach.
- Bezpieczne napięcie zasilania 12V DC
- Moc znamionowa wynosząca 3W
- Temperatura barwowa wynosząca 2200K
- Wąski kat świecenia 36 stopni
- Punktowe źródło światła
- Możliwość regulacji natężenia jasności (opcja dodatkowa)
- Zasięg radiowy wynoszący 30 metrów (opcja dodatkowa)
- Sterowanie przy użyciu sieci WiFi (opcja dodatkowa)
- Hermetyczna obudowa IP66
- Wpustowy montaż o średnicy otworu 33-36mm
- Uchwyty sprężynowe wykonane ze stali nierdzewnej
- Zastosowanie wydajnej diody COB
- Długa żywotność oprawy LED
Łączność opraw typu spotlight z serii Mi-Boxer, charakteryzuje się bezprzewodową komunikacją realizowaną poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Produkty współpracujące z produktem SL1-12, znajdą Państwo przedstawione w powyższym zestawieniu bądź w kategorii ,,produkty powiązane".
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane"

Oprawy LED typu spotlight charakteryzują się bardzo małymi rozmiarami, przez co lampy z tej serii bazujące na punktowym źródle światła, niestety nie mają zbyt dużo miejsca na zastosowanie dodatkowego asortymentu ukrytego w oprawie LED. Rozwiązanie to pozwala na zastosowanie dowolnego sterownika LED bazującego na sygnale PWM. Jeśli natomiast zależy nam na klasycznym załączaniu oprawy punktowej, to wystarczy zaniechać zakupu dodatkowego urządzenia.



Obudowa spotlight wykonana z aluminium, pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności odprowadzania gromadzącego się ciepła podczas pracy urządzenia. Rozwiązanie to zapewnia, zwiększoną żywotność diod LED, przez co urządzenie staje się dużo praktyczniejsze. Budowa oczka LED typu spotlight, została skonstruowana w sposób zapewniający wyższe właściwości ochronne przeciwko wilgoci. Zastosowanie stosownych elementów pozwoliło na uzyskanie stopnia hermetyczności na poziomie IP66. Ochrona ta, stwarza możliwość zastosowania powyższej oprawy w pomieszczeniach, wymagających spełnienia takich norm. Uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają wysoką trwałość mimo wilgotnych warunków oraz szybki i łatwy montaż w wykonany otwór montażowy.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 3W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | biała ciepła 2200K |
| Znamionowy strumień świetlny | 270 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 12V DC |
| Nominalny kąt promieniowania | 36 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zużycie energii | 3 kWh/1000h |
| Stopień ochrony IP | 66 |
| Kolor oprawy | biały |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | nie |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) lub przez wi-fi |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów |
| Typ diod LED | COB |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Znamionowa trwałość lampy | >50000h |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -10 do +40 °C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi42x36mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi33-36mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod EAN | 6970602183446 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci