Oprawa sufitowa RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 6W - FUT074
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 6W - FUT074, to lampa skonstruowana w oparciu o diody LED SMD z możliwością uzyskania dowolnego koloru RGB wraz z możliwością zmiany temperatury barwowej przy pomocy sterownika. Oprawy tego typu znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach takich jak pomieszczenia biurowe, gospodarcze czy przemysłowe. Budowa oprawy typu downlight LED, umożliwia wpuszczenie jej w przygotowany otwór np. w płycie karton-gips. Oprawa sufitowa Mi-Light współpracuje ze sterownikami z serii Mi-Boxer.
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Zasięg komunikacji radiowej wynosząca 30 metrów
- Możliwość przedłużenia sygnału radiowego - retransmisja
- Alternatywne sterowanie przy pomocy Wi-Fi
- Alternatywne sterowanie przy użyciu głosowych systemów
- Montaż umożliwiający wpuszczenie w płytę G-K
- Długa żywotność
Łączność opraw typu downlight z serii Mi-Light, charakteryzuje się bezprzewodową komunikacją realizowaną poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym typu pilot lub panel naścienny. Zasięg takiego połączenia wynosi 30 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia. Produkty współpracujące z produktem FUT074, znajdą Państwo przedstawione w powyższym zestawieniu nr.1 bądź w kategorii ,,produkty powiązane".
Możliwość sterowania Wi-Fi
Aby uzyskać dostęp do sterowania poprzez sieć Wi-Fi należy zakupić odpowiedni moduł, który znajdą Państwo w zakładce ,,Produkty powiązane"
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem oprawy downlight jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Aby w pełni korzystać z tej możliwości należy zakupić dodatkowy moduł WL-BOX1, który również umożliwi bezprzewodowe sterowanie wykorzystując przy tym naszą sieć WiFi.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Podstawową komunikacją oprawy dowlight LED FUT074 z nadajnikiem jest droga radiowa. Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Poznaj charakterystyczne cechy oprawy LED miBoxer - FUT074
Zaimplementowana wysokiej klasy elektronika w oprawie wpustowej downlight LED FUT074, pozwoliła zapobiec przykremu efektowi, jakim jest migotanie LED. Efekt ten skutecznie podrażnia nasze oczy, przez co długie przebywanie w obecności takiego źródła światła, poskutkuje szybszym zmęczeniem naszych oczu. W oprawie downlight FUT074 efekt ten został wyeliminowany.
Oprawa wpustowa downlight LED MiBoxer FUT074, została wykonana z tworzywa sztucznego, które posiada cenione na rynku właściwości. Cechuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną oraz skutecznym odprowadzaniem temperatury. Uchwyty montażowe zawarte w komplecie, pozwalają na wpuszczenie oprawy w płytę karton - gips za sprawą rozpierających się klipsów. Uchwyty te wykonane są ze stali nierdzewnej, przez co są trwałe oraz odporne na powstająca korozje. Klosz w oprawie został skontrowany w taki sposób, aby nie powodował efektu olśnienia, dzieje się tak poprzez zastosowanie mlecznego klosza rozpraszającego światło.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 6W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700K do 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 550-560 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zużycie energii | 6 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Ognioodporność | Nie |
| Kolor oprawy | biały |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 30 metrów (z możliwością wydłużenia poprzez zastosowanie kolejnej oprawy) |
| Zasilacz | w komplecie - zabudowany w oprawie |
| Typ diod LED | SMD |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Znamionowa trwałość lampy | >50000h |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymiary oprawy [mm] | fi115x61mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi90-95mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod EAN | 6970602184849 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci




