Oprawa sufitowa RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 6W - Zigbee 3.0 - FUT074ZR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa RGB+CCT (RGBWW) typu downlight LED 6W - FUT074ZR, to lampa skonstruowana w oparciu o diody LED SMD z możliwością uzyskania dowolnego koloru RGB wraz z możliwością zmiany temperatury barwowej przy pomocy protokołu komunikacji zigbee 3.0. Łączność oprawy downlight LED realizowana jest poprzez drogę radiową oraz sieć WiFi z wykorzystaniem bramki zigbee, to właśnie przez nią oprawa downlight LED komunikuje się z aplikacją mobilną bądź urządzeniem nadawczym wspieranym przez system zigbee 3.0. Dostęp do oprawy LED FUT074ZR można uzyskać również za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home poprzez użycie odpowiedniego modułu. Oprawy tego typu znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach takich jak pomieszczenia biurowe, gospodarcze czy przemysłowe. Budowa oprawy typu downlight LED, umożliwia wpuszczenie jej w przygotowany otwór np. w płycie karton-gips. Oprawa sufitowa Mi-Light współpracuje ze sterownikami z serii Mi-Boxer.
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Komunikacja wykorzystująca protokół ZigBee 3.0
- Zastosowanie uniwersalnej bramki ZigBee 3.0
- Zasięg komunikacji do 100 metrów w otwartym terenie
- Sterowanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home
- Możliwość przedłużenia sygnału radiowego - retransmisja
- Montaż umożliwiający wpuszczenie w płytę G-K
- Wykonany z cenionego tworzywa PA6
- Długa żywotność
Łączność opraw ogrodowych LED z serii Mi-Boxer wspieranej przez zigbee, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym jakim jest pilot radiowy. Zasięg takiego połączenia wynosi 100 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Bramka Zigbee
Aby móc wykorzystać protokół zigbee 3.0 należy dołączyć do instalacji dodatkowy moduł ZB-BOX3.Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Bezprzewodowe sterowanie - wykorzystaj protokół Zigbee 3.0 oraz drogę radiową 2,4GHz
Nie lubisz kompromisów w technologii LED? Nowa seria sterowników marki MiBoxer ułatwi Ci wybór, ponieważ skupia uwagę na formie sterowania - łącząc ze sobą dwie metody komunikacji w jedną. Wykorzystując serie produktów MiLight ZR, możemy uzyskać kontrole nad oświetleniem LED zarówno za pomocą klasycznych pilotów radiowych led czy paneli naściennych led, wykorzystujących częstotliwość 2,4GHz oraz najnowszą technologię zigbee 3.0 pozwalającą na zsynchronizowanie wielu urządzeń ze sobą i sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych.

Wsparcie urządzeń poprzez sieć Zigbee 3.0 pozwala na dodatkowe możliwości dla sterowników led, bowiem dedykowana aplikacja przeznaczona dla produktów marki MiBoxer umożliwia takie funkcje jak - ustalanie własnych scen, biorytm czy pięć różnych trybów działania takich jak - tryb nocny, czasowy, muzyczny, ruchu czy tryb nie przeszkadzać.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem opraw ogrodowych z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Ponadto pozwalają na zintegrowanie urządzeń zewnętrznymi systemami takimi jak Philips Hue oraz Ikea Tradfri.
Poznaj charakterystyczne cechy oprawy LED miBoxer - FUT074ZR
Zaimplementowana wysokiej klasy elektronika w oprawie wpustowej downlight LED FUT074ZR, pozwoliła zapobiec przykremu efektowi, jakim jest migotanie LED. Efekt ten skutecznie podrażnia nasze oczy, przez co długie przebywanie w obecności takiego źródła światła, poskutkuje szybszym zmęczeniem naszych oczu. W oprawie downlight FUT074ZR efekt ten został wyeliminowany.
Oprawa wpustowa downlight LED MiBoxer FUT074ZR, została wykonana z tworzywa sztucznego, które posiada cenione na rynku właściwości. Cechuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną oraz skutecznym odprowadzaniem temperatury. Uchwyty montażowe zawarte w komplecie, pozwalają na wpuszczenie oprawy w płytę karton - gips za sprawą rozpierających się klipsów. Uchwyty te wykonane są ze stali nierdzewnej, przez co są trwałe oraz odporne na powstająca korozje. Klosz w oprawie został skontrowany w taki sposób, aby nie powodował efektu olśnienia, dzieje się tak poprzez zastosowanie mlecznego klosza rozpraszającego światło.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 6W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700K do 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 550-560 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zużycie energii | 6 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Ognioodporność | Nie |
| Kolor oprawy | biały |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne PA6 |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | wifi (zigbee 3.0) / droga radiowa (pilot/panel) / głosowo (alexa / google) |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 100 metrów |
| Zasilacz | w komplecie - zabudowany w oprawie |
| Typ diod LED | SMD |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Znamionowa trwałość lampy | >50000h |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -10 do +40 °C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi115x61mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi90-95mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | FUT074ZR |
| Kod EAN | 5904063167357 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci



