Oprawa sufitowa downlight LED 18W - VT-1807RD-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa sufitowa typu downlight LED VT-1807RD o mocy 18W to panel oświetleniowy idealnie nadający się do oświetlenia nie tylko zacisza domowego, ale dzięki eleganckiemu wyglądowi również takich miejsc jak centra handlowe, hotele, salony wystawowe bądź biura.
Oprawa LED przeznaczona jest do montażu wpustowego, więc idealnie nadaje się do zastosowania przy sufitach typu karton-gips. Wykonana jest z odlewu stopu aluminium pomalowanego proszkowo na biało, w zestawie posiada niezbędny zasilacz stało-prądowy.
- Oprawa przeznaczona do montażu wpustowego (sufity typu G-K)
- Wysoka oszczędność, dzięki niskiemu poborowi mocy
- Cienki oraz elegancki design
- Łatwa instalacja dzięki sprężynowym klipsom
- Solidna budowa
- Wysokiej jakości materiały użyte do montażu oprawy
- SKU 214860- ciepła 3000K
- SKU 214861 - neutralna 4000K
- SKU 214862 - zimna 6400K
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 18W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6400K - (w zależności od wyboru) |
| Znamionowy strumień świetlny | 1400 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 85-265V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zużycie energii | 18 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Kolor oprawy | biały |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie (* możliwość ściemniania przy zakupie odpowiedniego dodatkowego zasilacza) |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | SMD |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | >15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | >20000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -25°C do 45°C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi225x12mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi210mm |
| Waga oprawy | 0.44 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 214860 |
| Kod EAN | 3800157686181 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci