Oprawa sufitowa downlight LED 20W COB regulowana - VT-2-20
Cena regularna:
78,62 zł
Cena regularna:
63,92 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regulowana oprawa sufitowa typu downlight LED COB VT-2-20 o mocy 20W to panel oświetleniowy idealnie nadający się do oświetlenia takich miejsc jak centra handlowe, hotele, salony wystawowe, biura oraz pomieszczenia gospodarstwa domowego.
W oprawie zastosowaną markową diodę LED COB firmy Samsung, posiada także możliwość regulacji kąta padania światła. Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 5 letni okres gwarancyjny. Przeznaczona jest do montażu wpustowego, więc idealnie nadaje się do zastosowania przy sufitach typu karton-gips.
- Oprawa przeznaczona do montażu wpustowego (sufity typu G-K)
- Regulowany kąt padania światła
- Wysoka oszczędność, dzięki niskiemu poborowi mocy
- Najwyższej jakości materiały (markowa dioda LED COB Samsung)
- Cienki oraz elegancki design
- Łatwa instalacja
- 5-letnia gwarancja
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 20W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | biała neutralna 4000K |
| Znamionowy strumień świetlny | 1800 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 85-240V AC, 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.5 |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Kolor oprawy | biały |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kształt oprawy | okrągły |
| Montaż oprawy | wpustowy |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Możliwość regulacji padania światła | tak |
| Zasilacz | w komplecie |
| Typ diod LED | COB |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Znamionowa trwałość lampy | >30000h |
| Efektywność energety. | A++ |
| Zawartość rtęci w lampie | brak |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +40 °C |
| Wymiary oprawy [mm] | fi170x25mm |
| Wymagany otwór montażowy do montażu wpustowego [mm] | fi145mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | VT-2-20 |
| Kod EAN | 3800157643207 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
